Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte | Dāvanas | Labo Domu Krūzes | SP veidotājas
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Pirmdiena,  16. Jūlijs Vārda dienas Estere, Hermīne
Vēl raksti par tēmu: vīrieši

Lai prostatas vēzi un citas slimības atklātu laikus un ārstēšana būtu veiksmīga, katram vīrietim pat tad, ja nav nekādu sūdzību, nekas nesāp un neapgrūtina dzīvi un pašsajūtu, sasniedzot 40 gadu vecumu, obligāti vienu reizi gadā jādodas pie ģimenes ārsta un jāveic visi nozīmētie izmeklējumi, bet īpaši – PSA asins analīze. 

  Lasīt vairāk >>

Ja veiksmīga uzņēmējdarbība mūsdienās lielā mērā balstās uz sievietēm raksturīgu domāšanas veidu, tad, ko no mums var mācīties vīrieši?

  Lasīt vairāk >>

Jau šodien Latvijas grāmatnīcās pieejama jaunākā Viestura Rudzīša grāmataNebeidzama varonība jeb Trāhīnietes” no iecerētā grāmatu cikla.

  Lasīt vairāk >>
24.07.2013.

Ne jau tikai vīrieši grib daudz ko zināt par mums. Arī mums ir jautājumi. Mēģinam noskaidrot dažus no tiem.

  Lasīt vairāk >>

Nāc saproti savas bailes un to kādēļ tev neizdodas iepazīties, pat, ja ļoti, ļoti gribās.

  Lasīt vairāk >>
28.11.2011.

Vai tiešām svētku sajūtas radīšana ir tikai uz mūsu- sieviešu- pleciem, bet skarbajiem latvju bāleliņiem tā nav īpaši svarīga? Pirmssvētku laikā mēģinājām noskaidrot, ko par to domā vīrieši.

  Lasīt vairāk >>
16.03.2011.

Viņai - 27, viņam- 40. Viņai 35, viņam- 50. Vai attiecības ar šādu vecuma starpību var būt veiksmīgas? Jautājam vīriešiem - kādi, viņuprāt, ir plusi un mīnusi attiecībās, kurās vīrietis ir vecāks par sievieti 10 un vairāk gadus.

  Lasīt vairāk >>
20.10.2010.

Mūsu sievietēm trūkst izglītotu, asprātīgu, gādīgu un praktisku vīriešu. Latvijā normālu vīriešu vispār nav. Šādas un līdzīgas frāzes un viedokļus nākas dzirdēt aizvien biežāk. Kā tad īsti ir?

  Lasīt vairāk >>

Vai iespēja saņemt līdzvērtīgu algu par tādu pašu darbu kā vīriešiem vairāk raksturīga kaut kur citur, nevis pie mums? Izrādās - arī Latvijā sievietes joprojām saņem par aptuveni 18% mazāku atalgojumu nekā vīrieši, kuri veic tādu pašu darbu.

  Lasīt vairāk >>
24.05.2010.

Vīrieši biežāk melo un jūtas par to mazāk vainīgi nekā sievietes - šādu secinājumu atklāj jauns britu pētījums. Uzzini, kādi ir vīriešu un sieviešu TOP 10 ikdienas meli!

  Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv