Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Ceturtdiena,  12. Decembris Vārda dienas Iveta, Otīlija
Vēl raksti par tēmu: skleroterapija

Ja vēnas sagādā raizes, ir liels atvieglojums uzzināt, ka ir iespējama ātra un nesāpīga ārstēšana. Arvien vairāk cilvēku izprot arī to, ka rūpēm par vēnu veselību jābūt pastāvīgām – ja reiz ir nosliece uz problēmām, tad flebologu vēlams apmeklēt regulāri.

  Lasīt vairāk >>

Doties uz vēnu lāzeroperāciju vasarā? Vēl pirms dažiem gadiem tā nešķita laba ideja, bet tad, atsaucoties Dr. Mauriņa Vēnu klīnikas aicinājumam un iesaistoties pētījumā, pacienti pārliecinājās, ka aizdomām nav pamata.

  Lasīt vairāk >>

Izvēloties medicīnas iestādi, kur ārstēt vēnas, pārliecinieties, ka ārsti paši veic izmeklējumus ar ultraskaņas duplekssonogrāfijas metodi, ka viņi strādā mūsdienīgi un veic šādu ārstēšanu pietiekami bieži, nevis tikai dažiem pacientiem gadā.

  Lasīt vairāk >>

Šogad Vēnu Pavasara laikā iespēja izmantot atlaides vēnu diagnostikai un skleroterapijai. Martā -25% atlaide. Arī kompresijas zeķēm būs 25% atlaide.

  Lasīt vairāk >>

Kāju vēnas sagādā gan medicīniskas, gan estētiskas problēmas, un pavasaris daudziem šķiet piemērotākais laiks, kad sākt tās risināt,- tā dr. Uldis Mauriņš. 

  Lasīt vairāk >>

Nav nepiemērotu gadalaiku, lai dotos pie flebologa uz konsultāciju, taču par labu vēnu ārstēšanai rudenī runā papildu argumenti.

  Lasīt vairāk >>

Vēnu problēmu attīstību veicina arī dzīvesveida faktori, piemēram, darbs, kas saistīts ar ilgstošu stāvēšanu vai sēdēšanu. 

  Lasīt vairāk >>

Saki - jā! - vēnu lāzeroperācijām vasarā! Dr.Mauriņa Vēnu klīnikā par īpašu cenu lojalitātes kartes īpašniekiem un arī PENSIONĀRIEM!

  Lasīt vairāk >>

Dr. Mauriņa Vēnu klīnikā lielākās atlaides ir tieši vasarā. Piesakies arī Tu un ietaupi līdz 20% vēnu ārstēšanai.

  Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv