Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Svētdiena,  15. Decembris Vārda dienas Hanna, Jana, Johanna
Vēl raksti par tēmu: psiholoģija

Jau ceturto gadu, no 7. līdz 15.oktobrim, visā Latvijā norisināsies Psiholoģijas dienas, kuru ietvaros notiks psiholoģiskās konsultācijas, psiholoģiskā kino seansi ar viedokļu apmaiņu pēc filmu noskatīšanās, diskusijas, kā arī semināri un lekcijas dažādās psiholoģijas jomās.

  Lasīt vairāk >>

Visgrūtāk skolas ikdienas ritmā varētu būt atgriezties tieši jaunāko klašu bērniem, jo viņiem vēl nav izstrādājies ikgadējais ritms starp brīvdienu un skolas laika mēnešiem

  Lasīt vairāk >>

Arī atkarība no mobilajām ierīcēm un tajās lietotajiem sociālajiem tīkliem var būt tikpat bīstama kā atkarība no alkohola un narkotikām.

  Lasīt vairāk >>

Grāmata runā par pretrunām starp sievišķās psihes arhaiskajām daļām, kas tiek sauktas par Dzemdi un Dievieti, un modernajām, kas iekļaujas Sievietes lomā.

  Lasīt vairāk >>

Arī pie mums ir ienākušas modernās atkarības, no kurām biežākās ir – atkarība no ātrajām uzkodām, mobilajām ierīcēm, sauļošanās u.c.

  Lasīt vairāk >>

Psihoterapeits Andis Geste par četriem mūsu "dzīves vaļiem" - Mīlestības valis, Pašrealizācijas valis, Veselības valis un Jēgas valis. Kas tie ir un ko ēd?

  Lasīt vairāk >>

Ak, cik būtu jauki, ja varētu sevi sakārtot kā datoru- „izdzēst” traucējošās programmas un lejuplādēt jaunas, labākas. Bet, zini? Tas ir iespējams! Mēs katra tiešām varam sevi no jauna „pārprogrammēt”.

  Lasīt vairāk >>

Diemžēl ikviena no mums ir piedzīvojusi arī "sliktās" dienas, kad šķiet, ka nekas neizdodas, nespējam koncentrēties. Ko darīt? Jāvelk no kabatas laukā špikerītis drūmiem brīžiem!

  Lasīt vairāk >>
24.04.2013.

Dabas likumi ir tādi, ka, ja tu ēd, kad esi izsalkusi, un beidz, kad esi pilna, tavs organisms atgriežas pie sava dabiskā ķermeņa svara.

  Lasīt vairāk >>
09.04.2013.

Vairāk kā trīs dekāžu garumā konsultējot pārus par to, kā uzlabot viņu attiecības, psihologs Dr.Rankins nonācis pie vērtīgiem secinājumiem.

  Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv