Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Ceturtdiena,  23. Janvāris Vārda dienas Grieta, Strauta
Vēl raksti par tēmu: papīrs
25.05.2017.

Līdz ar papīra izmantošanas samazināšanos ikdienā, ir pieaudzis patērētāju pieprasījums pēc kvalitatīvām dizaina papīrlietām, novērojusi veikala “Manilla” vadītāja Linda Lukstiņa.

  Lasīt vairāk >>
28.11.2015.

Bērnudārzos un skolās ierastais svētku dekors - sniegpārsliņas, mājās svētku laikā tiek aizmirstas, jo šķiet bērnišķīgas un vecmodīgas, taču velti.

  Lasīt vairāk >>
19.12.2011.

Mēdz gadīties, ka pat vienkāršākās lietas piemirstas. Ja nu arī tu, vēloties sagatavot svētku rotājumus, ņem rokā papīru un šķēres, bet apmulsti - pag, kā tad īsti tās sniegpārsliņas bija jāgriež?, mēs atgādināsim!

  Lasīt vairāk >>
18.12.2011.

Jāsāk domāt, kā rotāsim Ziemassvētku vakariņu galdu, kādi dekori svētku dienās mūsmājās priecēs gan pašus, gan ciemiņus. Lūk, idejas, kā pagatavot dekorus no apelsīniem, čiekuriem, kanēļa standziņām, svecēm u.c.

  Lasīt vairāk >>
28.11.2011.

Pagājušo ceturtdien SievietesPasaules birojā valdīja radoša atmosfēra, jo gatavojām oriģinālus Adventes vainagus. Piedāvājam nelielu ieskatu, kādus vainagus iespējams pagatavot no papīra!

  Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv