Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte | Dāvanas | Labo Domu Krūzes | SP veidotājas
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Otrdiena,  19. Decembris Vārda dienas Lelde, Sarmis
Vēl raksti par tēmu: olas
11.04.2017.

Tūlīt, tūlīt svinēsim Lieldienas un uz ēdamgalda godavietā celsim olas. Ko labu tās dara mūsu organismam? Kuras ir labākas un vērtīgākas? Skaidrojam šajā rakstā!

  Lasīt vairāk >>

Atzīsim, ne vienmēr ir laiks veltīt daudz laika gatavošanai. Tāpēc brīžiem, kad gribas vai ir nepieciešams kas gards, "sliņķu" versija rabarbermaizei. 

  Lasīt vairāk >>
30.03.2015.

Pavasarīgi svaigi un krāsaini, Lieldienu noskaņās ieturēti salāti. Turklāt derēs arī tiem, kuriem ikdienas ēdienkartē jāizvairās no vistas olām.

  Lasīt vairāk >>
26.03.2015.

Šoreiz gribam pastāstīt par ideju, kā it kā tik necilajām un trauslajām olu čaumalām piešķirt otro dzīvi, padarot tās par puķu podiņiem.

  Lasīt vairāk >>
02.01.2015.

Uz svētkiem mūsu mājās top tradicionālais rosols, bet vienmēr pamēģinām arī kādu jaunu salātu recepti. Šogad izmēģinājām šo un visiem ļoti garšoja. 

  Lasīt vairāk >>
28.12.2014.

Uz šiem svētkiem mājās tapa jauni salāti – it kā rosols, bet ne gluži, it kā siļķe kažokā, tomēr ne gluži, tāpēc nosaucām tos par biešu rasolu.

  Lasīt vairāk >>
16.10.2013.

Hačapuri vai khachapuri ir pasaulē populārs un iecienīts gruzīnu nacionālais ēdiens. Šis savdabīgais siera pīrāgs Gruzijā lielākoties tiek baudīts starp maltītēm.

  Lasīt vairāk >>

Paldies konkursam „Mans iecienītākais olu ēdiens”, jo tas parādīja, cik dažnedažādi ikdienā un svētkos varam pagatavot tik ierastās olas.

  Lasīt vairāk >>

Šī ir Ingas ģimenes mīļākā vafeļu mīklas recepte. Un kad Ingas mājās tiek ceptas vafeles, daļa pazūd no šķīvja jau karstas.

  Lasīt vairāk >>
07.04.2013.

Bērni būs sajūsmā par šādu kārumu- saldu šokolādes dzērienu!

  Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv