Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte | Dāvanas | Labo Domu Krūzes | SP veidotājas
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Svētdiena,  30. Aprīlis Vārda dienas Liāna, Lilija
Vēl raksti par tēmu: numroloģiskā prognoze

Šajā nedēļā sapratīsi, ka visam ir robežas – arī sapņiem. Var nākties saskarties ar ierobežojumiem. Tevi gaida darbs, darbs un vēlreiz darbs… Ja atteiksies kaut ko darīt, tas vēlāk var atspēlēties.

  Lasīt vairāk >>

Šajā nedēļā pēc svētkiem būs daudz darba, bet arī izklaides vilks dažādos virzienos. Vari atrasties īstajā laikā īstajā vietā. 

  Lasīt vairāk >>

Šajā nedēļā paaugstināts romantisms var traucēt koncentrēties darbam un pienākumiem. Taču ideju būs tik daudz, ka neatliks nekas cits kā ar tām dalīties, lai visas varētu īstenot. 

  Lasīt vairāk >>

Pamēģini šajā nedēļā izdarīt kaut ko pārsteidzošu sev pašai ārpus savas komforta zonas, piemēram, iepazīties vai sākt mācīties dejot tango.

  Lasīt vairāk >>

Šajā mēnesī atklāsies, ka visi ceļi ved uz Romu, precīzāk,  – uz tavu mērķi.  Un visi ceļi tik vilinoši un saistoši, ka gribēsies izmēģināt tos visus.

  Lasīt vairāk >>

Šajā nedēļā darba cītība trīskāršosies. Varēsi strādāt daudz un efektīvi, bet iemācies deleģēt darbus. Lai uzlabotu darba kvalitāti, meklē partnerus. 

  Lasīt vairāk >>

Šajā nedēļā viss vairākkārt jāpārbauda. Bet šaubu dēļ nekļūsti par kontrolfrīku, pārāk piekasīgu pret sevi un citiem. Palasi profesionāli noderīgu izzinošu literatūru, mēģini ikdienišķās darba lietas pacelt garīgā līmenī.

  Lasīt vairāk >>

Šajā nedēļā vari iekļūt sarežģītā situācijā, bet atradīsies kāds, kurš palīdzēs. Arī pati nekavējies doties palīgā, ja kādam tas nepieciešams. Velti vairāk uzmanības ģimenes lietām.

  Lasīt vairāk >>

Šajā darbu pilnajā mēnesī tu esi pelnījusi palutināt sevi, tāpēc izmanto laiku savam priekam, ne tikai darbam un pienākumiem. 

  Lasīt vairāk >>

Šajā mēnesī panākumi ne no šā, ne no tā var sākt buksēt. Izturies uzmanīgi pret visa veida pārbaudēm un atskaitēm. Pienācis tavs individuālais eksāmenu laiks.

  Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv