Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte | Dāvanas | Labo Domu Krūzes | SP veidotājas
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Piektdiena,  21. Septembris Vārda dienas Mariss, Matīss, Modris
Vēl raksti par tēmu: numroloģiskā prognoze

Šajā nedēļā nepieciešama pacietība, jo vajadzēs daudz un cītīgi strādāt. Reizēm šķitīs, ka tas ir nenozīmīgs, apnicīgs un neviena nepamanīts darbs. 

  Lasīt vairāk >>

Šī nedēļa var nest jaunas un noderīgas pazīšanās. Ienākumi nekādi lielie nebūs, bet jauni tēriņi gan var rasties. 

  Lasīt vairāk >>

Šajā nedēļā nav ieteicams celt to, ko nevar nest. Var būt saspringts laiks attiecībās ar citiem cilvēkiem. Ja kāds tavas idejas neatbalsta, var pārņemt nedrošība. Uzticies sev un izmanto savu intuīciju – tā būs ļoti spēcīga!

  Lasīt vairāk >>

Šajā mēnesī būs grūti atrast motivāciju jebkādai rīcībai un darbībai. Ja ir iespējams, izmanto vēl atlikušo atvaļinājumu. Esi pacietīga, jo steigai nav nekāda iemesla un nav arī jēgas. 

  Lasīt vairāk >>

Augusta pēdējās dienās jutīsies vēl kā atvaļinājumā, kad vari pavaļoties un apdomāt, kas tev patiešām ir vajadzīgs, bet bez kā vari iztikt. Pabeidz aizsāktos darbus, lai, sākoties septembrim, vari iesākt ko jaunu. 

  Lasīt vairāk >>

Šajā nedēļā redzēsi iesākto darbu rezultātus. Ieceres uz rezultātu virzīsies ātrāk. Tavs šarms pievilks jaunus cilvēkus, naudu, enerģiju un panākumus. 

  Lasīt vairāk >>

Šajā nedēļā vajadzētu padomāt, kā tu dzīvo, kam velti savu laiku un enerģiju. Analizē vājās vietas savā dzīvē un darbā vai biznesā. Problēmas apzināšanās jau ir puse no risinājuma. 

  Lasīt vairāk >>

Šajā nedēļā vajadzētu samazināt dzīves tempu. Svarīgi pārliecināties, ko un kā tu dari. Būtiski, lai tas, ko dari, tev sagādātu prieku, jo bez prieka nebūs arī panākumu. 

  Lasīt vairāk >>

Šajā mēnesī sajutīsies kā no jauna piedzimusi. Tavā dzīvē var sākties kas jauns.  Spēks un enerģija plūdīs pāri malām. Taču aizmirsti par steigu un nepacietību. 

  Lasīt vairāk >>

Dzīvo šodien, strādā un dari tieši to, ko dzīve no tevis prasa tikai šajā brīdī. Sākoties augustam, atklāsies, ka visi ceļi ved uz tavu mērķi. Un visi ceļi tik vilinoši, atliek vien izvēlēties pareizo, lai nepazaudētu mērķi. 

  Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv