Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte | Dāvanas | Labo Domu Krūzes | SP veidotājas
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Svētdiena,  17. Decembris Vārda dienas Hilda, Teiksma
Vēl raksti par tēmu: numroloģiskā prognoze

Šajā nedēļā var parādīties interesantas karjeras iespējas vai jauni projekti, kuros iesaistīties. Varbūt izkustēsies un atrisināsies kāda uz laiku apstājusies lieta. Nebaidies no grūtībām un atbildības uzņemšanās. 

  Lasīt vairāk >>

Šajā nedēļā var rasties sajūta, ka pēdējā laika saspringtā strādāšana ir nogurdinājusi. Jo vairāk organizēsi savu ikdienu, jo produktīvāks būs šis laiks. Vari pabeigt kādus darbus vai nodot tos citiem. 

  Lasīt vairāk >>

Šajā nedēļā darba cītība trīskāršosies. Rodas sajūta, ka tu pati kontrolē savu dzīvi, nevis peldi pa straumi. Pirmajā vietā būs karjera, nevis attiecības un ģimene. 

  Lasīt vairāk >>

Lai kā arī negribētos, decembrī būs jāpaciešas, jādara, jārīkojas un nedrīkst vaimanāt. Gan mācībām, gan darba atskaitēm gatavojies visā nopietnībā. Neizdarība un slinkums nekādi netiks attaisnoti.

  Lasīt vairāk >>

Šajā nedēļā parādīsies daudz oriģinālu ideju. Būsi padomdevēja un sabiedrības dvēsele. Cilvēkiem vienmēr atradīsies, ko tev pajautāt.

  Lasīt vairāk >>

Šī nedēļa var būt nedaudz haotiska. Visi ierobežojumi tiek atcelti un var būt grūti nosēdēt mājās. Gribēsies izbaudīt visus apkārtējās pasaules labumus, un tādi pavērsies ne mazums. Nepakļaujies impulsīvām vēlmēm, kardināli nekas nav jāmaina.

  Lasīt vairāk >>

Nopietna darba nedēļa, kad vari dzirdēt apkārtējos pozitīvi novērtējam tavu darbu, atbildību, praktiskumu. Nepiemērots laiks izklaidei, braucieniem, ceļojumiem. 

  Lasīt vairāk >>

Šī nedēļa tavā dzīvē būs radošs un interesants laiks. Iedvesma mutuļos gan darbā, gan privātajā dzīvē, gan radošos projektos. Tavs entuziasms un optimisms aplipinās arī apkārtējos. Neveic darbus, kas prasa koncentrēšanos un uzcītību. 

  Lasīt vairāk >>

Šis mēnesis tev būs entuziasma un dzīvesprieka pilns un atnesīs daudz kontaktu, izklaižu un jaunu radošu ideju. Atpūties, satiecies ar draugiem, tomēr atceries, ka dzīvi nevajag atstāt pašplūsmā.

  Lasīt vairāk >>

Šī nedēļa var sanākt ne šāda, ne tāda – laiks pa vidu starp aktivitāti un vēlmi atpūsties. Pie jauniem darbiem labāk neķeries, bet sīki un detalizēti izstrādā plānus.

  Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv