Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte | Dāvanas | Labo Domu Krūzes | SP veidotājas
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Otrdiena,  17. Oktobris Vārda dienas Gaits, Karīna
Vēl raksti par tēmu: numroloģiskā prognoze

Iespējams, ka vajadzēs pierādīt savu taisnību, bet dari to diplomātiski. Par varu un ietekmi karjeras dēļ gan nevajag cīnīties. Šajā nedēļā var redzēt iepriekšējā perioda darba rezultātus – ir vai nav izdevies īstenot plānoto.  Labs laiks finanšu sakārtošanai.

  Lasīt vairāk >>

Šī ir pacietības nedēļa. Attiecības noskaidrot labāk netiecies, jo tas var beigties ar sevis žēlošanu kādā klusā, vientuļā stūrītī. Var parādīties nepamatots aizdomīgums.

  Lasīt vairāk >>

Šajā nedēļā var atjaunoties kāda sena un pajukusi draudzība vai kontakti, bet esošās, sevi izsmēlušās attiecības – beigties. Iespējams, būs jāpalīdz radiem, draugiem,  kolēģiem.

  Lasīt vairāk >>

Nodrošinies ar pacietību, lai gan iekšējais motoriņš urdīs traukties uz priekšu neatskatoties. Jaunajiem projektiem, iesāktajiem darbiem jānobriest. Septiņreiz nomēri, un tikai vienu reizi nogriez. 

  Lasīt vairāk >>

Beidzot jāsāk rīkoties, lai ieceres īstenotos. Taču var gadīties, ka panākumi sāk buksēt, tāpēc reāli novērtē situācijas un nopietni izturies pret visa veida pārbaudēm un atskaitēm. 

  Lasīt vairāk >>

Šī būs ļoti radoša, entuziasma un dzīvesprieka pilna nedēļa. Gribēsies rīkoties, bailes no neizdošanās mazināsies. Labs laiks, lai iepazītos ar jauniem draugiem, uzturētu savstarpēji izdevīgus kontaktus. 

  Lasīt vairāk >>

Šajā nedēļā jutīsi lielu vēlēšanos virzīties uz priekšu, darboties, strauji rīkoties. Diemžēl sīkas nepilnības bremzēs šo virzību, tāpēc esi pacietīga. 

  Lasīt vairāk >>

Radīsies enerģija un spēks uzsākt jaunus projektus, darbus, prasīsies pēc aktīvas rīcības un darbības. Var rasties daudz negaidītu iespēju, kuras ir vērts izmantot vai vismaz paglabāt vēlākam laikam, kad šīs nedēļas pāri plūstošais devīgums beigsies. 

  Lasīt vairāk >>

Šajā mēnesī jārīkojas enerģiski, jāpierāda sevi. Rīkojies, kusties, un sāc ko svarīgu. Koncentrējies uz savām vajadzībām, vēlmēm, tomēr nekļūstot par pilnīgu egoisti. 

  Lasīt vairāk >>

Šajā nedēļā jāsarēķina ienākumi un izdevumi, uzkrājumi un pat potenciālās pensijas apmērs.  Ja vien iespējams, nomaksā kredītus, līzingu maksājumus, parādus, lai nestieptu tos līdzi nākamajā dzīves posmā.

  Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv