Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte | Dāvanas | Labo Domu Krūzes | SP veidotājas
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Ceturtdiena,  22. Marts Vārda dienas Dziedra, Tamāra
Vēl raksti par tēmu: numroloģiskā prognoze

Šajā nedēļā vari daudz sasniegt. Darbīgs laiks. Pastāv liela iespēja, ka tevi pamanīs un piedāvās lielisku darbu. Vai arī vecajā darba vietā vari saņemt paaugstinājumu vai jaunu piedāvājumu. Pamanīsi, ka brīnumainā kārtā citi ietekmējas no tevis teiktā vai darītā. 

  Lasīt vairāk >>

Šajā nedēļā laiks apdomāt dažādas jaunas idejas un vēlmes – ko patiesi gribas īstenot. Pārbaudi, vai iepriekšējā nedēļā nav radušies kādi pārpratumi. Iespējams, tu domāji vienu, bet priekšniecība – pavisam ko citu...

  Lasīt vairāk >>

Šajā nedēļā pirmajā vietā būs ģimene un draugi. Ja kāds lūdz palīdzību – neatsaki, jo pienāks laiks, kad dots devējam atdosies. Kopumā mierīga un harmoniska nedēļa privātu un lietišķu kontaktu veidošanai.

  Lasīt vairāk >>

Šajā mēnesī iespējami pārsteigumi un iespējas, parādīsies potenciālie sadarbības partneri, mīļotie un vienkārši labi atpūtas biedri. Nesteidzies pieņemt lēmumus un uzņemties saistības. Vari atļauties nedaudz paviršības un vieglprātības. 

  Lasīt vairāk >>

Nedēļas sākums var radīt sajūtu, ka uz pleciem uzkrauts liels smagums, un neviens nepalīdz no tā atbrīvoties. Neļaujies pesimismam un noteikti nesteidzies drūmo noskaņu slīcināt alkoholā. Palēnām turpini iet uz priekšu un neuzņemies papildu atbildību. 

  Lasīt vairāk >>

Šajā nedēļā tev var uzsmaidīt veiksme. Darbs neliksies tik apnicīgs. Pat, ja kaut kas neiet, kā plānots, neskaties uz lietām pesimistiski, viss sakārtosies tev labākajā veidā. 

  Lasīt vairāk >>

Šajā nedēļā būtu jāsadara tie sīkie darbiņi, kas līdz šim tikuši atlikti. Pacietība un lēnprātība tavā dzīvē ienesīs izpalīdzīga cilvēka atbalstu. Pat ja nevēlies sadarboties, tas būs svarīgi, lai sasniegtu mērķus. 

  Lasīt vairāk >>

Šajā nedēļā var parādīties interesantas karjeras iespējas vai jauni projekti, kuros iesaistīties. Nebaidies no grūtībām un atbildības uzņemšanās. 

  Lasīt vairāk >>

Šajā mēnesī būs nepieciešama pacietība, jo vajadzēs daudz un cītīgi strādāt. Gaida pat sīkumains darbs, kas var šķist nenozīmīgs, apnicīgs un neviena nepamanīts. Gribēsies visu padarīt ātri, bet tas var neizdoties. 

  Lasīt vairāk >>

Janvāra pēdējās dienās pieaugs tava ietekme uz apkārtējiem cilvēkiem. Izmanto to lietderīgi un pozitīvi. Ja tev ir kāds piedāvājums, nebaidies to reklamēt un paslavēt sevi un savas prasmes. 

  Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv