Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte | Dāvanas | Labo Domu Krūzes | SP veidotājas
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Trešdiena,  23. Augusts Vārda dienas Ralfs, Valgudis, Vitālijs
Vēl raksti par tēmu: numroloģiskā prognoze

Šajā nedēļā var rasties vēlme nolīst maliņā un ļauties pārdomām. Ja būs jārisina naudas problēmas, tad tā vien gribēsies tās novirzīt tālāk. 

  Lasīt vairāk >>

Šī nedēļa būs krietni mierīgāka nekā iepriekšējās. Ieteicams vairāk laika pavadīt ģimenes lokā, dāvāt pēc iespējas vairāk savas uzmanības un mīlestības bērniem, vecākiem, partnerim, tuvākajiem draugiem. 

  Lasīt vairāk >>

Šajā nedēļā būs sajūta, ka plēsies vai uz pusēm, lai pabeigtu iesāktos darbus un uzsāktu jaunus. Dvēsele ļoti prasīs pārmaiņas. 

  Lasīt vairāk >>

Var būt nedaudz skumji, bet tas tikai loģiski – atelpa pirms nākamā darba cēliena var nākt ar nostaļģiju. Svarīga pozitīva attieksme pret visu, kas notiek, arī tad, ja viss nenotiek, kā vēlies. Skaties uz priekšu, nevis atpakaļ. 

  Lasīt vairāk >>

Dzīvo šodienā. Strādā un dari tieši to, ko no tevis dzīve prasa šajā brīdī. Neplāno neko, dzīve notiks arī bez smalki un rūpīgi izstrādātiem plāniem. 

  Lasīt vairāk >>

Šajā nedēļā iepriekš iecerētie pasākumi var nedaudz buksēt. Svarīgus lēmumus šajā laikā labāk nepieņemt. Neskrien pārāk ātri uz priekšu un nepazaudē mērķus.

  Lasīt vairāk >>

Šī nedēļa arī būs ļoti svarīga Tavā dzīvē. Tieši šajā laikā tiek dots starts tava gada otrajai pusei. Jaunais, kas parādīsies šajā laikā, būs ļoti nozīmīgs. Izrādi ambīcijas, nebaidies riskēt, pierādi sevi, apliecini savas dotības un talantus. 

  Lasīt vairāk >>

Centies atbrīvoties no visām attiecībām, darbiem, pienākumiem, saistībām, kas tevi iztukšo un rada stresu. Var būt mazliet bail no nākotnes un žēl šķirties no ierastā, var rasties zaudējuma sajūta.

  Lasīt vairāk >>

Šajā nedēļā tavs šarms apburs visus, un pastāv iespēja sasniegt savas autoritātes virsotni. Veiksmīgs laiks biznesam un naudai. 

  Lasīt vairāk >>

Šajā mēnesī redzēsi iesākto darbu rezultātus. Ieceres īstenosies ātrāk un veiksmīgāk. Tavs šarms un magnētisms pievilks cilvēkus, naudu un enerģijas. No tavām šī mēneša aktivitātēm atkarīga karjera. 

  Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv