Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte | Dāvanas | Labo Domu Krūzes | SP veidotājas
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Svētdiena,  25. Jūnijs Vārda dienas Maiga, Milija
Vēl raksti par tēmu: numroloģiskā prognoze
Šajā nedēļā aizmirsti par plāniem – notiks tas, kas notiks. Pēc iepriekšējās nedēļas saspringuma jutīsies kā no ieslodzījuma iznākusi.
  Lasīt vairāk >>

Šajā nedēļā darba būs tik daudz, ka pastāv risks neredzēt dienasgaismu. Labāk, ja vari strādāt vienatnē un lēmumus pieņemt patstāvīgi. Šajā laikā jāstrādā centīgi, neko nevajag atlikt uz nākamo dienu.

  Lasīt vairāk >>

Šajā nedēļā gribēsies biedroties un radīsies iespēja izrunāties, kas kalpos par zibensnovedēju nokaitētām emocijām un paglābs dvēseli no pārslodzes.

  Lasīt vairāk >>

Šajā mēnesī vēl arvien jāsamazina dzīves temps. Analizē vājās vietas savā dzīvē, darbā, biznesā, attiecībās. Padomā par to, ko tu dari, kā dzīvo, vai neesi ko svarīgu palaidusi garām. 

  Lasīt vairāk >>

Nedēļas sākumā jāliek lietā savi līdera dotumi, nedēļas otrajā pusē - labāks būt komandas spēlētājam. Vairāk Līgas Elizabetes Balodes prognozē nedēļai!

  Lasīt vairāk >>

Šī būs lielās mīlestības pret ģimeni un tuviniekiem nedēļa. Nežēlo viņiem savu sirds siltumu un mīlestību. Iespējams, gribēsi pamainīt mājsaimniecības darbu kārtību un sadalījumu. 

  Lasīt vairāk >>

Šajā nedēļā var sanākt pieņemt ģimenei svarīgus lēmumus. Iespējams, tie skars mājokļa iegādi, jaunas dzīvesvietas izvēli vai pārcelšanos. Vari ietekmēt partneri, lai panāktu sev vēlamo rezultātu. 

  Lasīt vairāk >>

Šīs nedēļas devīzei būtu jābūt: atpūsties, atpūsties un vēlreiz atpūsties. Pēcsvētku garajā darba nedēļā tas varētu būt grūti īstenojams, tāpēc vismaz centies izbēgt no cilvēku masām, lielveikalu drūzmas un lielpilsētas kņadas un atrast savu miera ostu, pārdomu vietu. 

  Lasīt vairāk >>

Šajā mēnesī jāsamazina dzīves temps. Svarīgi paskaties, ko un kā tu dari. Svarīgi, lai darāmais pašai patiktu un ietu pie sirds.

  Lasīt vairāk >>

Šī būs tāda īsti ģimeniska nedēļa. Visas aktivitātes saistīsies ar un ap māju, ģimeni, draugiem. Vari tikties ar ilgāku laiku neredzētiem radiem, tuviniekiem, rīkot ģimenes saietu vai plašu radinieku salidojumu.

  Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv