Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte | Dāvanas | Labo Domu Krūzes | SP veidotājas
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Otrdiena,  23. Maijs Vārda dienas Leokādija, Leontīne, Ligija, Lonija
Vēl raksti par tēmu: numeroloģija

Šī būs lielās mīlestības pret ģimeni un tuviniekiem nedēļa. Nežēlo viņiem savu sirds siltumu un mīlestību. Iespējams, gribēsi pamainīt mājsaimniecības darbu kārtību un sadalījumu. 

  Lasīt vairāk >>

Šajā nedēļā var sanākt pieņemt ģimenei svarīgus lēmumus. Iespējams, tie skars mājokļa iegādi, jaunas dzīvesvietas izvēli vai pārcelšanos. Vari ietekmēt partneri, lai panāktu sev vēlamo rezultātu. 

  Lasīt vairāk >>

Šīs nedēļas devīzei būtu jābūt: atpūsties, atpūsties un vēlreiz atpūsties. Pēcsvētku garajā darba nedēļā tas varētu būt grūti īstenojams, tāpēc vismaz centies izbēgt no cilvēku masām, lielveikalu drūzmas un lielpilsētas kņadas un atrast savu miera ostu, pārdomu vietu. 

  Lasīt vairāk >>

Šajā mēnesī jāsamazina dzīves temps. Svarīgi paskaties, ko un kā tu dari. Svarīgi, lai darāmais pašai patiktu un ietu pie sirds.

  Lasīt vairāk >>

Šī būs tāda īsti ģimeniska nedēļa. Visas aktivitātes saistīsies ar un ap māju, ģimeni, draugiem. Vari tikties ar ilgāku laiku neredzētiem radiem, tuviniekiem, rīkot ģimenes saietu vai plašu radinieku salidojumu.

  Lasīt vairāk >>

Šajā nedēļā sapratīsi, ka visam ir robežas – arī sapņiem. Var nākties saskarties ar ierobežojumiem. Tevi gaida darbs, darbs un vēlreiz darbs… Ja atteiksies kaut ko darīt, tas vēlāk var atspēlēties.

  Lasīt vairāk >>

Šajā nedēļā pēc svētkiem būs daudz darba, bet arī izklaides vilks dažādos virzienos. Vari atrasties īstajā laikā īstajā vietā. 

  Lasīt vairāk >>

Šajā nedēļā paaugstināts romantisms var traucēt koncentrēties darbam un pienākumiem. Taču ideju būs tik daudz, ka neatliks nekas cits kā ar tām dalīties, lai visas varētu īstenot. 

  Lasīt vairāk >>

Pamēģini šajā nedēļā izdarīt kaut ko pārsteidzošu sev pašai ārpus savas komforta zonas, piemēram, iepazīties vai sākt mācīties dejot tango.

  Lasīt vairāk >>

Šajā mēnesī atklāsies, ka visi ceļi ved uz Romu, precīzāk,  – uz tavu mērķi.  Un visi ceļi tik vilinoši un saistoši, ka gribēsies izmēģināt tos visus.

  Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv