Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte | Dāvanas | Labo Domu Krūzes | SP veidotājas
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Pirmdiena,  28. Maijs Vārda dienas Vilhelms, Vilis
Vēl raksti par tēmu: numeroloģija

Apdomā visus priekšlikumus, tomēr neaizgulies un nepalaid garām īsto brīdi. Šaubas un greizsirdība var aizmiglot skatu un traucēt pareizo lēmumu pieņemšanai. 

  Lasīt vairāk >>

Šajā nedēļā netipiski pavasarim vari nodoties dzīves jēgas un atbilžu meklējumiem. Radīsies šaubas par darbu, attiecībām, dzīvesveidu. Gribēsi zināt – nu, kāpēc tā? 

  Lasīt vairāk >>

Izdevīgs laiks izmantot pārdomās tapušās jaunās zināšanas par sevi, savām spējām un vājībām. Izcils laiks mācībām. Nopietni izturoties pret finanšu jautājumiem vari gūt panākumus biznesā. 

  Lasīt vairāk >>

Iespējams, gribēsies pakoriģēt gada plānus, pamatojoties uz iegūto pieredzi, jaunām zināšanām vai saņemto informāciju. Var parādīties nepamatots aizdomīgums pret visu un visiem. Ja nu viss galīgi līdz kaklam, atrodi laiku vienatnei un atgūsti spēkus klusumā un mierā.

  Lasīt vairāk >>

Šajā nedēļā laiks ļauties pārdomām un analīzei, tikai nepadodies kārdinājumam kritizēt sevi un citus. Labs laiks, lai atrastu risinājumu tām problēmām, kas ilgu laiku šķitušas neatrisināmas. 

  Lasīt vairāk >>

Šajā nedēļā var parādīties plaisas ģimenes dzīvē. Iespējamas nesaskaņas ar tuviniekiem, strīdi ar radiniekiem. Vainīga būsi pati vien, un visu par labu vērst arī varēsi tikai pati. 

  Lasīt vairāk >>

Šajā nedēļā laiku apēdīs darbs un ģimene. Ja esi galīgi iestrēgusi, sastādi sarakstu, kā ar to visu pakāpeniski tikt galā. Kad būs apnikuši steidzamie darbi, vari sākt remontēt dzīvokli vai māju. 

  Lasīt vairāk >>

Šī nedēļa būs īstais laiks tusiņiem, viesībām, sabiedriskiem pasākumiem. Ja prāts nenesas uz pasākumiem, īstais laiks atpūtai kopā ar ģimeni. Var rasties vēlēšanās pašķiesties ar naudu. 

  Lasīt vairāk >>

Šī nedēļa  ir svarīga attiecībām ar mīļoto cilvēku. Svarīgi būt kopā, kļūt tuvākiem, atzīties savās jūtās. Nežēlo laiku saviem tuvākajiem. Pratīsi samierināt strīdniekus, bet pašai strīdēties gan nevajadzētu. 

  Lasīt vairāk >>

Šajā mēnesī var atjaunoties kāda sena un pajukusi draudzība vai kontakti, bet esošās attiecības – beigties. Sarežģītās situācijās  centies ievērot diplomātiju. Var parādīties lielāka vēlme pēc tuvības. 

  Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv