Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte | Dāvanas | Labo Domu Krūzes | SP veidotājas
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Pirmdiena,  20. Februāris Vārda dienas Smuidra, Smuidris, Vitauts
Vēl raksti par tēmu: numeroloģija

Šī nedēļa var sanākt ne šāda, ne tāda – laiks pa vidu starp aktivitāti un vēlmi atpūsties. Pie jauniem darbiem labāk neķeries, bet sīki izstrādāt plānus.

  Lasīt vairāk >>

Mitēsies iepriekšējā laika melanholija, ja tāda tevi bija piemeklējusi. Jauna enerģija mudinās tevi ķerties pie jauniem darbiem, doties kādā īsā, bet aizraujošā braucienā. Nekavējies īstenot kaut vai mazu daļu no saviem sapņiem.

  Lasīt vairāk >>

šajā nedēļā vari palepoties un paslavēt sevi. Uzticies intuīcijai, tā pilnīgi skaļā balsī kliegs, uz kuru pusi tev doties. Neko jaunu gan labāk nesāc, bet pabeidz iesākto. 

  Lasīt vairāk >>

Būs labvēlīgs laiks savstarpēji izdevīgu kontaktu veidošanai un uzturēšanai. Iepazīsties ar cilvēkiem, veido jaunas attiecības, iegūsti jaunus draugus, bet neaizmirsti arī vecos

  Lasīt vairāk >>

Šajā nedēļā pieaugs tava ietekme uz apkārtējiem cilvēkiem. Izmanto to lietderīgi un pozitīvi. Labs laiks pārdošanai un lieliem pirkumiem.

  Lasīt vairāk >>

Būs jāpalīdz radiem, draugiem,  kolēģiem. Sarežģītās situācijās  centies ievērot diplomātiju. Var parādīties lielāka vēlme pēc tuvības.

  Lasīt vairāk >>

Tikšanās ar nepazīstamiem cilvēkiem var pavērt jaunas iespējas. Šis vispār būs pārsteigumu un iespēju laiks. Met pie malas konservatīvismu un esi radoša, jo apstākļu maiņa var pārsteigt nesagatavotu.

  Lasīt vairāk >>

Šajā nedēļā nepieciešama pacietība, jo vajadzēs daudz un cītīgi strādāt. Reizēm šķitīs, ka tas ir nenozīmīgs, apnicīgs un neviena nepamanīts darbs. 

  Lasīt vairāk >>

Šī nedēļa var nest jaunas un noderīgas pazīšanās. Komunicē ar līdzcilvēkiem gan ikdienas saskarsmē, gan caur sociālajiem tīkliem. Ļoti vajadzīgs kāds, kas atbalsta. 

  Lasīt vairāk >>

Šajā mēnesī jutīsi lielu vēlēšanos virzīties uz priekšu, darboties ar pilnu jaudu, nekavējoši rīkoties. Taču vēlams nesteigties un atslābināties, un līdz galam paveikt iepriekšējā mēnesī nepagūtos darbus.

  Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv