Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte | Dāvanas | Labo Domu Krūzes | SP veidotājas
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Trešdiena,  23. Augusts Vārda dienas Ralfs, Valgudis, Vitālijs
Vēl raksti par tēmu: nedēļas horoskops

Ļoti īpaša nedēļa - pirmdienā gaidāms pilns Saules aptumsums, kas sakritīs ar ļoti jaudīgu Jaunmēnesi. Dienu vēlāk Saule nonāks Jaunavās. 

  Lasīt vairāk >>

Pēc aizvadītās nedēļas, kas tiešā un pārnestā nozīmē karsēja, šī nedēļa ļaus nedaudz atdzist, tomēr ne zaudēt modrību. Ko zvaigznes sola tavai zīmei, lasi šīs nedēļas prognozē!

  Lasīt vairāk >>

Šī nedēļa sāksies ar Pilnmēnesi un daļēju Mēness aptumsumu. Tā ietekme būs jūtama lielu daļu nedēļas un dažādās dzīves jomās raisīs sajūtas par to, ka kaut kam ir jāmainās un mudinās arī aktīvi rīkoties. 

  Lasīt vairāk >>

Pirmā augusta nedēļa varētu būt visai pretrunīgām emocijām pilna. Ko zvaigznes sola tieši tavai zīmei, lasi šīs nedēļas prognozē!

  Lasīt vairāk >>

Jūlijs būs paskrējis gandrīz nemanīts. Arī pēdējā mēneša nedēļa solās būs dinamiska un aktīva. Ko zvaigznes šajā nedēļā sola tieši tavai zīmei, lasi mēneša prognozē!

  Lasīt vairāk >>

Jūlija Pilnmēness ir aiz muguras, Saulīte ir Vēžos un rit Vēžu laiks. Kādam tas vairāk jāizmanto mājas dzīves sakārtošanai, citam - darba, attiecību vai veselības jautājumu risināšanai.

  Lasīt vairāk >>

Jūlija sākums solās būs intensīvs un spriedze augs, tuvojoties nedēļas nogalei un svētdienas Pilnmēnesim. Intensitātei un spriedzei saprātīgās robežās ir labvēlīga ietekme, taču tā var būt arī nevēlama un pat kaitnieciska.

  Lasīt vairāk >>

Kā jau pēc svētkiem, no vienas puses, sajūta kā pēc atpūtas, no otras puses, ir nogurums. Labā lieta, ka šī nedēļa no mums neko pārcilvēcīgu noprasīs un negaidīs, tāpēc varēsim tā viegli iešūpoties jūlijam. 

  Lasīt vairāk >>

Gaidāma ļoti noslogota nedēļa, kas prasīsi koncentrēšanos un arī māku sevi nedaudz piebremzēt un līdzsvarot darba un privāto dzīvi. 

  Lasīt vairāk >>

Nedēļa, kurā kosmosā būs vērojama liela aktivitāte - mīlas aizgādne Venēra nonāks Vēršos, zināšanu, informācijas un komunikācijas dievs Merkūrs nonāks Dvīņos, Marss turpinās visā pārliecībā virzīties pa zodiaku. Piektdienā vēl jūnija Pilnmēness.

  Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv