Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte | Dāvanas | Labo Domu Krūzes | SP veidotājas
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Sestdiena,  24. Jūnijs Vārda dienas Jānis
Vēl raksti par tēmu: nedēļas horoskops

Gaidāma ļoti noslogota nedēļa, kas prasīsi koncentrēšanos un arī māku sevi nedaudz piebremzēt un līdzsvarot darba un privāto dzīvi. 

  Lasīt vairāk >>

Nedēļa, kurā kosmosā būs vērojama liela aktivitāte - mīlas aizgādne Venēra nonāks Vēršos, zināšanu, informācijas un komunikācijas dievs Merkūrs nonāks Dvīņos, Marss turpinās visā pārliecībā virzīties pa zodiaku. Piektdienā vēl jūnija Pilnmēness.

  Lasīt vairāk >>

Maija pirmspēdējā nedēļā dzīve kopumā ritēs diezgan mierīgi. Īpaši gaidām ceturtdienas Jaunmēnesi, lai svinētu atkal lielāku vai mazāku jaunu lietu sākumu savā dzīvē.

  Lasīt vairāk >>

Maijs mazpamazām sāk uzņemt apgriezienus. Par komunikāciju atbildīgais, retrogrādu pārtraukušais Merkūrs uzņems gaitu uz priekšu, arī Saule mainīs savu "mājvietu" un no Vēršies nonāks Dvīņos. 

  Lasīt vairāk >>

Garā pēcsvētku darba nedēļa būs visai spraiga un emocionāli ne visai viegla. Par to gādās gan Neptūns un Marss, gan ceturtdienas Pilnmēness Skorpionos.  

  Lasīt vairāk >>

Pavasaris tiešām ir klāt - daba mostas un arī mūsos kaut kas šajā nedēļā sakustēsies. Iespējams, trešdienas Vēršu Jaunmēness iespaidā, iespējams, Venēras iespaidā, kas tikai nupat pārtrauca savu retrogrādu.

  Lasīt vairāk >>

Šajā pēcsvētku nedēļā valdīs diezgan svārstīgs noskaņojums. Ūdeņus varētu sakustināt Saule, kas šajā nedēļā pārvietosies uz Vēršiem, kā arī Marss, kas nedēļas izskaņā nonāks Dvīņos. 

  Lasīt vairāk >>

Nedēļas sākums var būt salīdzinoši trauksmains dēļ Pilnmēness Svaros. Šajā nedēļā arī pēc ilgāka laika Venēra pārtrauc savu retrogrādu. 

  Lasīt vairāk >>

Viena varen svarīga nedēļa priekšā: kompānijā ar jau retrogrādo Venēru, arī Merkūrs un Saturns sāks atpakaļ vērsto kustību. Un tas viss brīdī, kad jau būs jūtama nākamās nedēļas Pilnmēness tuvošanās.

  Lasīt vairāk >>

Nedēļa iesāksies ar Jaunmēnesi. Un šoreiz jauns arī nozīmēs kaut ko jaunu - jaunas iespējas, iespēju kaut ko savā dzīvē sākt no jauna, atjaunot kontaktu ar kādu cilvēku utt.

  Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv