Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte | Dāvanas | Labo Domu Krūzes | SP veidotājas
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Otrdiena,  17. Oktobris Vārda dienas Gaits, Karīna
Vēl raksti par tēmu: nedēļas horoskops

Nedēļa, kura neļaus ieslīgt dīvānā un dīkā sakrustot kājas. Nedēļa, kura sev līdzi nesīs daudz solījumu un potenciāla, ko tikai vajadzēs prast ieraudzīt un satvert. 

  Lasīt vairāk >>

Lielās un pozitīvās ziņas - šajā nedēļā Jupiters pāries no Svariem uz Skorpionu zvaigznāju. Te tas uzkavēsies turpmāko gadu un katras zīmes pārstāvim kādā no dzīves jomām nāks kā jauns un daudzsološs Jaunais gads. 

  Lasīt vairāk >>

Nedēļas pirmā puse var būt ar saviem kāpumiem un kritumiem. Ceturtdienas Pilnmēness gādās par vētrainumu. Vairāk par to, ko zvaigznes sola tavai zīmei, lasi šīs nedēļas prognozē.

  Lasīt vairāk >>

Pēc pagājušās nedēļas Jaunmēness, šajā nedēļā jau varam aktīvi ķerties pie darba. Cik nu ieguldīsim, tik arī iegūsim. Vairāk par to, ko zvaigznes sola tavai zīmei, lasi šīs nedēļas prognozē.

  Lasīt vairāk >>

Trešdienas Pilnmēness neļaus ieslīgt nostaļģiskās domās. Lai arī šajā nedēļā beigsies Merkūra retrogrāds, tā ietekme pagaisīs pamazām, tāpēc vajag pieskatīt dokumentus, rūpīgi lasīt visu, kas jāparaksta, arī komunikācijā jādomā līdzi tam, ko saki, un tam, kas tiek pateikts.

  Lasīt vairāk >>

Pēc notikumiem bagātās aizvadītās nedēļas, šonedēļ gaidāms salīdzinoši mierīgs laiks, bet būtiskiem kritumiem vai kāpumiem. Būs jādara savs darbs un jācenšas to darīt labi. 

  Lasīt vairāk >>

Ļoti īpaša nedēļa - pirmdienā gaidāms pilns Saules aptumsums, kas sakritīs ar ļoti jaudīgu Jaunmēnesi. Dienu vēlāk Saule nonāks Jaunavās. 

  Lasīt vairāk >>

Pēc aizvadītās nedēļas, kas tiešā un pārnestā nozīmē karsēja, šī nedēļa ļaus nedaudz atdzist, tomēr ne zaudēt modrību. Ko zvaigznes sola tavai zīmei, lasi šīs nedēļas prognozē!

  Lasīt vairāk >>

Šī nedēļa sāksies ar Pilnmēnesi un daļēju Mēness aptumsumu. Tā ietekme būs jūtama lielu daļu nedēļas un dažādās dzīves jomās raisīs sajūtas par to, ka kaut kam ir jāmainās un mudinās arī aktīvi rīkoties. 

  Lasīt vairāk >>

Pirmā augusta nedēļa varētu būt visai pretrunīgām emocijām pilna. Ko zvaigznes sola tieši tavai zīmei, lasi šīs nedēļas prognozē!

  Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv