Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte | Dāvanas | Labo Domu Krūzes | SP veidotājas
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Svētdiena,  17. Decembris Vārda dienas Hilda, Teiksma
Vēl raksti par tēmu: nedēļas horoskops

Kad vidē un prātos arvien noteicošāks kļūs svētku noskaņojums, nedrīkstēs aizmirst arī par saviem ikdienas pienākumiem. Turklāt jārēķinās ar Merkūra retrogrādu un tā radītajiem sarežģījumiem un pārsteigumiem.

  Lasīt vairāk >>

Nedēļa, kurā nebrīnies, ja kaut kas ar komunikāciju un informācijas nodošanu vai saņemšanu noies greizi - par sevi liks manīt retrogrādā esošais Merkūrs.

  Lasīt vairāk >>

Nedēļas iesākums var būt visai sarežģīts, kad daudz jāstrādā un jārisina dažādi ne tik patīkami jautājumi. Nedēļai ieskrienoties, atmosfēra uzlabosies. Svētdienas Pilnmēness lielākajai daļai zīmju būs par iekšējiem procesiem un pārdomām. 

  Lasīt vairāk >>

Šajā nedēļā Saule uz turpmākajām četrām nedēļām nonāks Strēlniekos. Tas nozīmē, ka arī pārējo zodiaka zīmju dzīvēs pamainīsies uzsvari. Pozitīva ziņa ir arī Neptūna retrogrāda beigas.

  Lasīt vairāk >>

Nedēļas iesākums būs darbiem piepildīts un aktīvs. Var gadīties, ka būs tik daudz, ko atcerēties, ka kaut kas var ātrumā piemirsties. Nedēļas nogale labvēlīga svētku svinēšanai, varbūt vienīgi ne ar milzu popmu un troksni.

  Lasīt vairāk >>

Nedēļas nogales Pilnmēness ir pārlaists, liekās emocijas būs norimušas un varēs aktīvi darboties tālāk. Tieši par aktīvu darbošanos un attiecību veidošanu ar romantisko partneri un apkārtējiem būs šī nedēļa.

  Lasīt vairāk >>

Tāda intensīva nedēļa mums priekšā, kas kulminēs ar spēcīgu Pilnmēnesi Vēršos nedēļas nogalē. Vairāk par to, ko zvaigznes sola tavai zīmei, lasi šīs nedēļas prognozē!

  Lasīt vairāk >>

Pēc pagājušās nedēļas Jaunmēness, šī būs nedēļa, kad, tiešā un pārnestā nozīmē, būs jāsāk rakt un izmantot visu šī laika potenciālu.

  Lasīt vairāk >>

Nedēļa, kura neļaus ieslīgt dīvānā un dīkā sakrustot kājas. Nedēļa, kura sev līdzi nesīs daudz solījumu un potenciāla, ko tikai vajadzēs prast ieraudzīt un satvert. 

  Lasīt vairāk >>

Lielās un pozitīvās ziņas - šajā nedēļā Jupiters pāries no Svariem uz Skorpionu zvaigznāju. Te tas uzkavēsies turpmāko gadu un katras zīmes pārstāvim kādā no dzīves jomām nāks kā jauns un daudzsološs Jaunais gads. 

  Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv