Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Ceturtdiena,  12. Decembris Vārda dienas Iveta, Otīlija
Vēl raksti par tēmu: marinējumi
07.05.2015.

Jā, un kurš gan ir teicis, ka uzkodu gatavošanai ir jātērē milzum daudz laika!? Gudra tā saimniece, kas ar minimālu laika ieguldījumu prot pagatavot garšīgas lietas. 

  Lasīt vairāk >>
29.09.2014.

Piedāvājam lasītājas Vēsmas vērtējumu par viņai nodotajiem virtuves rīkiem no Rito. 

  Lasīt vairāk >>
14.09.2014.

Formai ir nozīme! Arī virtuvē. Sastāvdaļu forma maina ne vien ēdiena struktūru, bet arī garšu. Par to pārliecināta Rito virtuves rīku testa dalībniece Inese.

  Lasīt vairāk >>

Jā... kādi gan tikai brīnumi netop jūsu virtuvēs! Dažnedažādi salāti, piedevas zupām un sautējumiem, marinējumi, ievārījumi, džemi un kompoti.

  Lasīt vairāk >>

Pieteikšanās noslēgusies! Sadarbībā ar trauku un virtuves piederumu ekspertu – Rito – nododam testēšanai parocīgus virtuves piederumus, kas noder...

  Lasīt vairāk >>
17.12.2012.

Durbes veltes ir tikai no vietējām ogām, augļiem un dārzeņiem gatavoti ievārījumi, kompoti, marinējumi un augļu–ogu vīni.

  Lasīt vairāk >>

Konkurss Gatavojam krājumus ziemai! rit vēl šo pēdējo nedēļu! Ina iesūtījusi recepti - marinēta paprika. Padalies arī Tu ar savu īpašo recepti un laimē recepšu grāmatu!

  Lasīt vairāk >>

Brīvdienās pabiji mežā un salasīji gailenes? Anna piedāvā tās iemarinēt, sanākot tik mīkstas kā marinēti šampinjoni. Mmmm...

  Lasīt vairāk >>

Signe konkursa "Gatavojam krājumus ziemai!" ietvaros piedāvā recepti, kā ziemai pagatavot gurķus savā sulā. Ziemai tie noderēs kā salāti.

  Lasīt vairāk >>

Šī recepte ir savādāka nekā iecienītie marinētie gurķi. Ķiploks dod savu garšu un sanāk ļoti gardi, saldskābi gurķīši. Iesaku pamēģināt!

  Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv