Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Otrdiena,  12. Novembris Vārda dienas Kaija, Kornēlija
Vēl raksti par tēmu: mēneša prognoze

Šajā mēnesī būs grūti nosēdēt uz vietas. Tā vien liksies, ka laiks paceļ spārnos un paveras daudz izmantojamu iespēju. Labvēlīgs periods tirdzniecībai, ja ir vajadzība kaut ko pārdot vai pirkt.

  Lasīt vairāk >>

Pats būtiskākais, ka martā saskarsimies ar pēdējo no septiņiem Urāna-Plutona kvadrātiem kardinālajās zīmēs. Šoreiz, Aunos un Mežāžos.

  Lasīt vairāk >>

Februāris būs ļoti kaislīgs mēnesis, tas būs arī analīzes, izpratnes un lēmumu mēnesis. Laiks aizrautīgām un inovatīvām iniciatīvām.

  Lasīt vairāk >>

Negaidiet, janvāris nebūs nekāda iešūpošanās jaunajam cēlienam. Jau 5.janvārī piedzīvosim īpaši spēcīgu pilnmēnesi. 

  Lasīt vairāk >>

Decembrī visiem vajadzētu sajust dinamismu, entuziasmu. Īpaši decembra pirmajās dekādēs būs interese par pārmaiņām, progresu un attīstību.

  Lasīt vairāk >>

Mierinājumam gan jāsaka, ka neparedzamāka un sarežģītāka būs mēneša pirmā puse, taču novembra izskaņā teju visas zīmes sajutīs atvieglojumu un lietu sakārtošanos

  Lasīt vairāk >>

Oktobrī jau atkal attiecības būs ļoti jūtīgs jautājums un nav svarīgi, vai runa ir par pāra attiecībām, draudzību, biznesu vai pat starptautisku sadarbību.

  Lasīt vairāk >>

Ikviens no mums izjutīs gluži vai jaunu svaiguma un optimisma vilni, katrs, protams, savā dzīves jomā. Svarīgi būs saskatīt visam notiekošajam iemeslu, izvairīties no fanātisma un pārmērībām.

  Lasīt vairāk >>

Ko zvaigznes sola tavai zodiaka zīmei vasaras viducim- jūlijam?

  Lasīt vairāk >>

Šajā mēnesī numeroloģē iesaka samazināt dzīves tempu - "Svarīgi pavērot pašai sevi, ko tu dari un kā to dari."

  Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv