Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Trešdiena,  18. Septembris Vārda dienas Alita, Elita, Liesma
Vēl raksti par tēmu: kustības

Īsta brīvība un mīlestība sākas tad, kad mēs uzdrošināmies būt tādas, kāda ir mūsu patiesā daba. Atklāj to īpašā nometnē 'Zināšanas. Kustība. Pieskāriens'.

  Lasīt vairāk >>

Latvijas Deju un kustību terapijas asociācija aicina uz ikgadējām meistarklasēm. Šoreiz īpašs uzsvars arī uz sievišķības un radošuma tēmā

  Lasīt vairāk >>

Šogad fizioterapeiti dodas ciemos pie mums, proti, biroju un dažādu organizāciju kolektīvi ir aicināti pieteikties uz bezmaksas fizioterapijas meistarklasēm.

  Lasīt vairāk >>

Aicinām piedalīties nodarbībā „Dziedināšana ar kustību”, lai atbrīvotu savu patieso būtību, atslābinātos un nokratītu ikdienas ”ierobežojošās bruņas”. Nodarbību vadīs kundalini jogas pasniedzēja Evija Blūmentāle.

  Lasīt vairāk >>

Mēs, dāmas, ļoti bieži esam neapmierinātas ar kādu savu ķermeņa daļu, un dažreiz pat nepamatoti noniecinām...

  Lasīt vairāk >>

Konkursa "Gribu dejot!" finālistes jau sāk ziņot, par to, kā viņām veicas ar dejošanas apgūšanu.

  Lasīt vairāk >>

Fizioterapeite Liene Grigāne aicina - izvēloties bērniem Ziemassvētku dāvanas, piedomāsim pie tā, lai tās veicinātu gan bērna radošumu un zinātkāri, gan viņa fiziskās aktivitātes.

  Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv