Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Sestdiena,  7. Decembris Vārda dienas Anta, Antonija, Dzirkstīte
Vēl raksti par tēmu: krūts vēzis

Turpmāk arī sievietēm ar krūts vēzi, kuras dzīvo ārpus Rīgas, ir iespējams pieteikties uz apmaksātām psihoterapeita vai psihologa konsultācijām.

  Lasīt vairāk >>

Vēža savlaicīgas atklāšanas programma ietver valsts apmaksātas krūts vēža, dzemdes kakla vēža un zarnu vēža profilaktiskās pārbaudes. 

  Lasīt vairāk >>

Onkoloģe Sarmīte Baltkāje ar krūts vēzi saskārusies, ne tikai ārstējot pacientes. Pirms 10 gadiem tas tika diagnosticēts arī viņai, kā rezultātā tika noņemta krūts.

  Lasīt vairāk >>

Kristīne (38 gadi) ir no tām sievietēm, kurām jautāja: „Vai tik jaunām un skaistām tā arī notiek?”. Jā, notiek.

  Lasīt vairāk >>

Sigita dalās savā pieredzē, lai vērstu sieviešu uzmanību kādam svarīgam nosacījumam, kas var ikvienu sievieti pasargāt no krūts vēža - regulārai pašpārbaudei.

  Lasīt vairāk >>

"Kaut kam tādam nav iespējams sagatavoties. Man taču ir vēl tik daudz plānu un darbu, man vēl tik daudz jāceļo, tik daudz jāizdara. Es jutos pilnīgi norakstīta," stāsta Vineta

  Lasīt vairāk >>

Par sievietes krūšu veselību runājam ar Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas Krūts slimību centra vadītāju, mammologu-ķirurgu Arvīdu Irmeju.

  Lasīt vairāk >>

Pirms mēneša pasauli pāršalca ziņa, ka aktrise Andželina Džolija, kura dažādos topos atzīta par pasaules skaistāko, seksīgāko, jutekliskāko sievieti, veikusi dubulto mastektomiju jeb abu krūšu amputāciju,

  Lasīt vairāk >>

2012. gada 20. aprīlī, no plkst. 10:00 līdz plkst. 18:00 pie t/p Alfa būs mobilais mamogrāfs, kur sievietes varēs veikt krūts vēža skrīningu.

  Lasīt vairāk >>

Nupat ir sākusies kampaņa „Es iešu” krūts vēža saslimstības mazināšanai Latvijā.

  Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv