Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Sestdiena,  7. Decembris Vārda dienas Anta, Antonija, Dzirkstīte
Vēl raksti par tēmu: krūtis

Pirms mēneša pasauli pāršalca ziņa, ka aktrise Andželina Džolija, kura dažādos topos atzīta par pasaules skaistāko, seksīgāko, jutekliskāko sievieti, veikusi dubulto mastektomiju jeb abu krūšu amputāciju,

  Lasīt vairāk >>
04.06.2013.

Lai arī cik ļoti tev patiktu kāds no krūšturu piegriezumiem vai dizainiem, ļoti būtiski ir izvēlēties tieši tev piemērotu modeli. Laba apakšveļa ir tā, kuru tu nejūti, nekas nespiež, negrauž, nav saspiests un nekrīt laukā.

  Lasīt vairāk >>
03.06.2013.

Modes dizaineri un apģērbu ražotāji ik dienas rada arvien jaunus krūšturu modeļus, kuru mērķis ir izcelt sievietes dabisko krūšu skaistumu, nomaskēt nepilnības un ļaut viņai brīvi justies jebkurā apģērbā.

  Lasīt vairāk >>
25.04.2012.

Četras sievietes vērtē, kāds tad bija sievietēm tik svarīgās zonas - krūšu un dekoltē - krēms.

  Lasīt vairāk >>

Saka, ka sievietes vecumu nodod kakla un dekoltē zonas ādas stāvoklis. Ja gribi to uzlabot, šī iespēja

  Lasīt vairāk >>

Mēs, dāmas, ļoti bieži esam neapmierinātas ar kādu savu ķermeņa daļu, un dažreiz pat nepamatoti noniecinām...

  Lasīt vairāk >>
06.12.2011.

Pagājušajā nedēļā kādā vēsā vakarā aptuveni 30 cilvēki devās uz Kultūras pēcpusdienu ar mērķi veidot izvērstu diskusiju, kuras centrā – Sieviete. Līga apkopojusi interesantākās diskusijas atziņas.

  Lasīt vairāk >>
04.03.2011.

Mēģinam rast atbildi uz portāla Sarunu sadaļā Kikas izteikto jautājumu - Vai ir kāds pārtikas produkts, kas jālieto, lai krūtis kļūtu lielākas?

  Lasīt vairāk >>

Katru gadu Latvijā diagnoze krūts vēzis tiek noteikta apmēram 1000 sievietēm. Apmēram 35% gadījumu sievietes pie ārsta ierodas novēloti. Ko tu vari darīt savas veselības labā? Veic regulāras krūšu pašpārbaudes!

  Lasīt vairāk >>
30.04.2010.

Kas vīrietim liek pamanīt sievieti un apsvērt domu uzaicināt viņu uz randiņu? Uzzini, kādas ir visbiežākās vīriešu atbildes, un ko vīriešos visvairāk novērtējam mēs- sievietes!

  Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv