Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Piektdiena,  13. Decembris Vārda dienas Lūcija, Veldze
Vēl raksti par tēmu: joga

Ikviens vēlas justies labi, taču tikpat svarīgi ir nenoliegt arī savas negatīvās emocijas. Negatīvu emociju slāpēšana ir zaļā gaisma daudzām veselības problēmām.

  Lasīt vairāk >>

Kad mīļie pavadīti savos darbos, atvēli laiku sev, mācoties pareizi elpot, uzlabojot pašsajūtu, gūstot emocionālo līdzsvaru un bagātinot savu iekšējo pasauli jogas nodarbībā.

  Lasīt vairāk >>

Joga pēdējos gados ir kļuvis par kulta lietu. Un, kā jau ar daudzām kulta lietām, agri vai vēlu kāds vai kaut kas saldo medus mucu apzināti vai neapzināti sāk maitāt. 

  Lasīt vairāk >>

Smiekli ir pilnīgi dabiski, tātad nekaitīgi. Tiem nav negatīvu blakusparādību. Smiekli pagriež cilvēku pozitīvas dzīves uztveres virzienā: zūd bailes, pārdzīvojumi, uztraukums

  Lasīt vairāk >>

Vēdiskā astroloģija var palīdzēt izprast augstāko zvaigžņu spēku uz mūsu dzīvi un dot padomus, kā rīkoties dažādās dzīves situācijās, un palīdzēt izprast attiecības ar citiem.

  Lasīt vairāk >>

Rainis ir teicis, vissvarīgākais veselības uzturēšanā ir griba uz veselību. Arī dziedināšanā griba dara vislielāko. Bez ārsta slimnieks var tapt vesels, bez gribas nevar.

  Lasīt vairāk >>

Atrodi veidu, kā uzlabot savu pašsajūtu un iepazīsti jogas un veselības mācības!

  Lasīt vairāk >>
18.08.2014.

Katrs 'Agni' koncerts ir neatkārtojams vairāk kā 30 dažādu pasaules tautu instrumentu un mūsu planētas šamaņu tradīciju savienojums.

  Lasīt vairāk >>

Ieskats holistiskās terapeites Kerlas Tomas (Kerl Toam) metodē pilnīgas veselības atgūšanai un uzturēšanai.

  Lasīt vairāk >>

Visas attiecības sākas ar attiecībām pašam ar sevi.  Kā tu pats jūties, vai tu pats sev mīli? Cilvēks, kas mīl sevi, spēj mīlēt arī citus.

  Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv