Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Piektdiena,  6. Decembris Vārda dienas Niklāvs, Nikolajs, Niks
Vēl raksti par tēmu: humors

Grāmatas ievadvārdi vēsta, ka latvieti vienmēr ir interesējusi atbilde uz kutinoši dziļo un aizkustinoši naivo jautājumu “Kas es esmu?”. “Latvietis. 100 nacionālās īpatnības” ļaus mums mācīties sevi iepazīt un pieņemt. Arī citu tautu pārstāvjiem sniegs priekšstatu par mūsu būtību.

  Lasīt vairāk >>

Pēc ilgākas uzkavēšanās Eiropā un mūsdienu literatūras lasīšanas, janvārī ar grāmatu klubiņu devāmies uz Ameriku un atgriezāmies pie klasikas.

  Lasīt vairāk >>

Lasītāju viedokļi par grāmatu ir galēji atšķirīgi. Patiesības labad jāsaka, ka esmu lasījusi tikai pozitīvās atsauksmes. Labprāt uzklausītu arī tos, kam nepatika.

  Lasīt vairāk >>

Ņemot par pamatu veco patiesību, ka vecākiem bērni vienmēr paliek bērni, radīts ironisks un smieklīgs stāsts.

  Lasīt vairāk >>

Celulīts, riepas, n-tās diētas, tas, kā mūs redz citi, īpaši, jau viņi, - tik daudz kas nodarbina mūsu prātus! Dažkārt pat pārāk! Izsludinām konkursu, kurā uz sievietes dzīvi aicinām paskatīties ar humoru!

  Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv