Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte | Dāvanas | Labo Domu Krūzes | SP veidotājas
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Ceturtdiena,  22. Marts Vārda dienas Dziedra, Tamāra
Vēl raksti par tēmu: horoskopi

Nedēļa, kurā sākas pavasaris, nedēļa, kurā pārgriezīsim pulksteņus, nedēļa, kurā sākas Aunu laiks un nedēļa, kurā Merkūrs atkal uz pāris nedēļām kļūs retrogrāds.

  Lasīt vairāk >>

Martu ievadīs Pilnmēness 2.datumā un martu noslēgs Pilnmēness pēdējā mēneša dienā. Pa vidu - sāksies Jupitera un Merkūra retrogrādie periodi, noslēgsies Zivju laiks, un Saule gaviļnieku godu aiznesīs tālāk pie Auniem. 

  Lasīt vairāk >>

Gada īsākais mēnesis būs paskrējis, un klāt jau būs pavasara vēstnesis - marts. To 2.martā ievadīs Pilnmēness. Šajā laikā teju visu zīmju pārstāvjiem jāmēģina izvairīties no nevajadzīgas impulsivitātes.

  Lasīt vairāk >>

Ir sācies Zivju laiks. Saulīte jau pagājušās nedēļas izskaņā pameta Ūdensvīru zvaigznāju un ir ierotējusi Zivju zīmē. Un tur tā ir nonākusi visai interesantā kompānijā kopā ar komunikatīvo Merkūru, jauko Venēru un ēterisko Neptūnu.

  Lasīt vairāk >>

Atkal viena astroloģiski ļoti interesanta nedēļa. Lielā mērā dēļ 15.februāra, kad Jaunmēness un arī daļējs Saules aptumsums Ūdensvīros. Un pašās nedēļas beigās arī Saulīte iesoļos Zivīs.

  Lasīt vairāk >>

Emocionālās mēneša pirmās dienas nu jau aiz muguras un bez lieka pompa var veltīt savu uzmanību svarīgajam savā dzīvē. Vairāk par to, ko jaunā nedēļa ienesīs tavā dzīvē, lasi savā nedēļas horoskopā.

  Lasīt vairāk >>

Februārim, kā jau īsākajam gada mēnesim, izpaliks savs Pilnmēness. Taču mēnesi ievada Pilnmēness un tam sekos Pilnmēness. Tas nozīmē vien to, ka gan mēneša sākums, gan izskaņa varētu būt emocionālāka. Arī februāra vidusdaļā - 15.februārī, ļoti interesants laiks - Jaunmēness, ķīniešu jaunā Dzeltenā Suņa gada sākums un arī daļējs Saules aptumsum. 

  Lasīt vairāk >>

Šķiet, vēl nupat vēlējām viens otram laimi Jaunajā gadā, bet ir jau pienākusi pēdējā janvāra nedēļa. Un pienākusi tā ne jau šā vai tā. Mēnesi noslēgs Pilnmēness un pilns Mēness aptumsums.

  Lasīt vairāk >>

Ir sācies Ūdensvīru laiks. Ja nedēļas sākums būs nedaudz piezemēts, iekšēju pārdomu un lēmumu formulēšanas laiks, tad nedēļas izskaņā, kad Marss nonāks Strēlniekos, dzīve atkal uzņems apgriezienus.

  Lasīt vairāk >>

Kādam šajā nedēļā varētu rasties sajūta, ka nedēļai ir divas sejas. Nedēļas pirmā puse būs uz viena viļņa ar trešdien gaidāmo Jaunmēnesi, tikmēr nedēļas otrā puse varētu būt piezemētāka un mierīgāka.

  Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv