Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte | Dāvanas | Labo Domu Krūzes | SP veidotājas
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Otrdiena,  28. Februāris Vārda dienas Justs, Skaidra, Skaidrīte
Vēl raksti par tēmu: horoskopi

Nedēļa pārsteigs ar aktivitāti. Tiesa, tā var būt maldīga. Nozīmīgu lēmumu pieņemšanu visprātīgāk ir atlikt par nedēļu vai pat ilgāku laiku, piemēram, līdz Venēras retrogrāda beigām aprīļa vidū. 

  Lasīt vairāk >>

Priekšā visai savdabīga nedēļa ar interesantākajiem notikumiem pašās nedēļas beigās, kad vienā dienā būs gan Jaunmēness, gan Saules aptumsums. 

  Lasīt vairāk >>

Nedēļa lielākajai daļai zīmju aizritēs Valentīna dienas noskaņā, jo romantika un attiecību jautājumi būs dominējoši. Nedēļas izskaņā Saule no Ūdensvīriem pāries uz Zivīm, visu zīmju dzīvē nedaudz pamainot akcentus. 

  Lasīt vairāk >>

Šoreiz nekādas iešūpošanās – Jupiters pirmdienā kļūs retrogrāds, bet otrdienā Merkūrs nonāks Ūdensvīros, izsaucot zināmas svārstības visumā. Un kur tad vēl nedēļas nogales Pilnmēness un Mēness aptumsums!

  Lasīt vairāk >>

Februāris būs interesants. Ko tas sola tev, lasi mēneša prognozē!

  Lasīt vairāk >>

Nedēļa, kurā janvāris nodod stafeti februārim, būs interesanta. Te sava loma būs Marsam, Venērai, Saulei, Plutonam, bet, jo īpaši, Jupiteram, kas nedēļas otrajā pusē kļūs retrogrāds.

  Lasīt vairāk >>

Šajā nedēļā interesantākais un patīkamākais atstāts desertam, tas ir, nedēļas izskaņai. Ko zvaigznes šajā nedēļā sola tev, lasi šīs nedēļas horoskopā! 

  Lasīt vairāk >>

Šajā nedēļā beidzas Mežāžu valdīšanas laiks un sākas Ūdensvīru laiks. Saulītes pārvietošanās atstās savus nospiedumus ikviena dzīvē. 

  Lasīt vairāk >>

No vienas puses, otro janvāra nedēļu vajadzētu sagaidīt ar zināmu atelpu - nupat, svētdienā, Merkūrs pārtrauca savu retrogrādo kustību. No otras puses, tikko uzelpojušus mūs solās pārsteigt 12.janvāra Pilnmēness Vēžos.

  Lasīt vairāk >>

Janvāra pirmajā nedēļā vēl sadzīvosim ar iepriekšējā gada mantojumu – retrogrādo Merkūru. Tas turpinās izspēlēt dažādus stiķus un niķus vēl visu atlikušo nedēļu. 

  Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv