Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte | Dāvanas | Labo Domu Krūzes | SP veidotājas
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Ceturtdiena,  24. Maijs Vārda dienas Ilvija, Marlēna, Ziedone
Vēl raksti par tēmu: horoskopi

Gaidāma kopumā pozitīva nedēļa. Augošais mēness būs labvēlīgs lietu vētīšanai un prātošanai. Kopumā labvēlīgs laiks arī attiecībām un romantikai.

  Lasīt vairāk >>

Katra diena šonedēļ solās būt savādāka - pirmdiena saspringta un izaicinājumiem bagāta, otrdiena jau daudz veiksmīgāka un pozitīvāka. Līdz nedēļas nogalē atkal atgriezīsies zināma spriedze un stresiņš.

  Lasīt vairāk >>

Maija sākums astroloģiskā plāksnē ne ar ko būtisku neizcelsies, taču īpašs solās būs Jaunmēness 15.maijā. Ko jaunais mēnesis ienesīs tavā dzīvē, lasi savā MAIJA horoskopā.

  Lasīt vairāk >>

Šajā nedēļā kalendārā daudz "sarkano" datumu un brīvdienu, taču tas nenozīmē, ka arī iekšējo sajūtu ziņā valdīs nepiespiestība un svētku noskaņa. Patiesībā, joprojām ļoti spēcīgi sevi turpinās pieteikt retrogrādais Saturns un Plutons, kas daudzos aizsāks ilgstošāku iekšējo pārmaiņu procesu.

  Lasīt vairāk >>

Pa kalniem un pa lejām. Tas, šķiet, varētu būt precīzākais šo nedēļu raksturojošais apzīmējums. Marsa un Plutona ietekmē spriedzei būs tendence augt. Nepatikšanās var rasties arī dēļ zināmas vieglprātības. 

  Lasīt vairāk >>

Šī varētu būt tāda visai nervoza un saspringta nedēļa. Vēl pēdējās dienas jāsadzīvo ar retrogrādo Merkūru, lai jau nākamo nedēļu sāktu ar Jaunmēnesi un liktu jaunu bildi iekšā.

  Lasīt vairāk >>

Visai neviennozīmīga nedēļa. Iespējams, nesenā Pilnmēness iespaidā nedēļas pirmās dienas varētu būt diezgan saspringtas. Savu artavu dos arī kā joprojām retrogrādais Merkūrs, tā diezgan ačgārnā Marsa un Saturna saspēle. Vismaz nedēļas nogalē visam vajadzētu pierimt. Par to gādās Venēra.

  Lasīt vairāk >>

Pavasaris ir sācies, taču enerģētiski to tā pa īstam sajutīsim aprīļa vidū. Tad ar dažu dienu intervālu būs gan Jaunmēness, gan Merkūra retrogrāda beigas, gan Saules nonākšana Vēršos. Un aprīlis, tāpat kā marts, noslēgsies atkal ar Pilnmēnesi.

  Lasīt vairāk >>

Auni gavilē - Saule ir nonākusi viņu zvaigznājā. Jupitera un Merkūra retrogrāds turpinās, tomēr būtiskas problēmas tam nevajadzētu radīt. Venēra savā ziņā mēģinās visu harmonizēt.

  Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv