Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Sestdiena,  7. Decembris Vārda dienas Anta, Antonija, Dzirkstīte
Vēl raksti par tēmu: ginekologs

Brīdis, kad sieviete uzzina, ka ir stāvoklī, ir emocijām pilns. Pēc tam, kad pārgājis pirmā mirkļa satraukums, topošie vecāki jau sāk domāt par visu, kas attiecas uz mazuļa gaidīšanu, drošu un mierpilnu ienākšanu šajā pasaulē.

  Lasīt vairāk >>

Ginekologs ir viens no tiem ārstiem, kuru sievietei nepieciešams apmeklēt vismaz reizi gadā, lai pārbaudītu savu reproduktīvo veselību. Tomēr īpašu nozīmi ginekologs sievietes dzīvē ieņem tajā brīdī, kad ir iestājusies grūtniecība.

  Lasīt vairāk >>

Dace Matule rītu izbauda ar smaržīgu kafiju, radošām brokastīm un mūziku. Lai rīts būtu pilnībā izdevies, uz darbu jādodas kājām.

  Lasīt vairāk >>

Kaut nav ne mazākās jausmas, vienā brīdi tevi var skart diagnoze CIN1, CIN2 un CIN3...

  Lasīt vairāk >>

Nost ar aizspriedumiem. Rakstu sērijā "Tik atšķirīgi līdzīgie" šoreiz ginekologi.

  Lasīt vairāk >>

Mūsu e-pastā iekritusi vēstulīte, kas ļoti iepriecināja. Inga raksta mums paldies, ka atgādinājām- ir jāaiziet pie ginekologa uz pārbaudi! SievietesPasaule.lv jau kopš jūlija noris akcija 'Pastāsti un izglāb citu sieviešu dzīvību'

  Lasīt vairāk >>

Akcijas 'Pastāsti un izglāb citu sieviešu dzīvību' ietvaros esam saņēmuši Larisas (45) vēstuli. "Man nav pieredze ar dzemdes kakla vēzi, bet vēlos pastāstīt savu sāpi par olnīcu cistām,"- viņa raksta savā vēstulē.

  Lasīt vairāk >>

Man bija 22 gadi, kad sastapos ar CIN1. Ārste no sākuma man pat neteica, jo uzskatīja, ka man tas nav jāzina, lai pati sevi nebiedētu. Bet mana interese uzreiz jau bija-kas tas ir? Man atbildēja-nu patiesībā tas ir VĒZIS.

  Lasīt vairāk >>

Reizi 3 gados ikvienai sievietei vecumā no 25 gadiem Latvijā ir iespējams bez maksas veikt profilaktisko dzemdes kakla vēža izmeklējumu. Līdz šim šo iespēju izmantojusi mazāk kā piektā daļa.

  Lasīt vairāk >>

Katrs dzīves pavasaris nāk kā jauna atmoda, mēs arī seksuāli paliekam aktīvāki, un aktualizējas jautājums - kā izsargāties no nevēlamas grūtniecības? Ginekoloģes Anitas Dresmanes viedoklis un ieteikumi par izsargāšanos.

  Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv