Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Piektdiena,  6. Decembris Vārda dienas Niklāvs, Nikolajs, Niks
Vēl raksti par tēmu: gaidības

Brīdis, kad sieviete uzzina, ka ir stāvoklī, ir emocijām pilns. Pēc tam, kad pārgājis pirmā mirkļa satraukums, topošie vecāki jau sāk domāt par visu, kas attiecas uz mazuļa gaidīšanu, drošu un mierpilnu ienākšanu šajā pasaulē.

  Lasīt vairāk >>

Ginekologs ir viens no tiem ārstiem, kuru sievietei nepieciešams apmeklēt vismaz reizi gadā, lai pārbaudītu savu reproduktīvo veselību. Tomēr īpašu nozīmi ginekologs sievietes dzīvē ieņem tajā brīdī, kad ir iestājusies grūtniecība.

  Lasīt vairāk >>

Man patīk rudens. Vērot pārmaiņas dabā, kā tā gatavojas ziemas miegam, ir tik fascinējoši. Gluži tāpat, kā būt līdzās un vērot pārmaiņas sievietē, kas savā ķermenī izauklē un pēc tam laiž pasaulē mazu cilvēciņu. Skaisti... brīnumaini. Un tomēr arī grūti.

  Lasīt vairāk >>

Topošajām māmiņām ir daudz jautājumu par to, ko gaidību laikā apmaksā valsts; kas jāsedz pašiem; vai jāmaksā par ģimenes dzemdībām utt.

  Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv