Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Ceturtdiena,  20. Jūnijs Vārda dienas Maira, Rasa, Rasma
Vēl raksti par tēmu: gada horoskops

Likuma un kārtības noteicējs Saturns jau kopš 2017. gada izskaņas ir nonācis savās mājās – Mežāžos, zīmē, kuru pārvalda, un tur atradīsies vēl līdz 2020. gadam. No šīm ērtajām pozīcijām Saturns 2019. gadā arī diriģēs parādi. 

  Lasīt vairāk >>

Jaunais 2018.gads neapšaubāmi būs enerģisks gads. Lai izmantotu maksimālo šī gada nesto enerģiju potenciālu, viss, kas būs nepieciešams, būs koncentrēšanās spēja un skaidra vēlamā virziena izjūta.

  Lasīt vairāk >>

Pārmaiņas ne vienmēr ir patīkamas... bet tās var izrādīties arī fantastiskas. Tās var radīt telpu progresam. Tās var pagriezt tavu dzīvi jaunā, daudz labvēlīgākā virzienā. To visu un vēl vairāk sola jaunais, 2017.gads. 

  Lasīt vairāk >>

Šogad būs tā – cik daudz ieguldīsi, tik daudz saņemsi pretī. Nekādas likteņa dāvanas. Tikai tevis paša darbs, apņēmība un centība.  

  Lasīt vairāk >>

Uzzini kāds Tev solās būt jaunais- 2013. gads. Ko tev sola zvaigznes?

  Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv