Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Svētdiena,  8. Decembris Vārda dienas Gunis, Gunārs, Vladimirs
Vēl raksti par tēmu: flebologs

Doties uz vēnu lāzeroperāciju vasarā? Vēl pirms dažiem gadiem tā nešķita laba ideja, bet tad, atsaucoties Dr. Mauriņa Vēnu klīnikas aicinājumam un iesaistoties pētījumā, pacienti pārliecinājās, ka aizdomām nav pamata.

  Lasīt vairāk >>

Izvēloties medicīnas iestādi, kur ārstēt vēnas, pārliecinieties, ka ārsti paši veic izmeklējumus ar ultraskaņas duplekssonogrāfijas metodi, ka viņi strādā mūsdienīgi un veic šādu ārstēšanu pietiekami bieži, nevis tikai dažiem pacientiem gadā.

  Lasīt vairāk >>

Flebologs, izmantojot duplekssonogrāfijas izmeklējumu, Dr. Mauriņa Vēnu klīnikā uzreiz noteiks vēnu saslimšanas diagnozi.

  Lasīt vairāk >>

Daudzi reklamē jaunas vēnu ārstēšanas tehnoloģijas,taču nepievērš pienācīgu uzmanību flebologu kvalifikācaijai un prasmēm.

  Lasīt vairāk >>

Nav nepiemērotu gadalaiku, lai dotos pie flebologa uz konsultāciju, taču par labu vēnu ārstēšanai rudenī runā papildu argumenti.

  Lasīt vairāk >>

Ceļojums, jo sevišķi, ja tas saistīts ar ilgstošu sēdēšanu autobusā vai lidmašīnā, ir pamatīgs pārbaudījums kāju vēnām. Flebologs Rets Vīgants sniedz ieteikumus, kā parūpēties par savām kājām ceļojuma laikā.

  Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv