Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Svētdiena,  26. Maijs Vārda dienas Eduards, Edvards, Varis
Vēl raksti par tēmu: etiķete
30.05.2015.

Katrai no mums šovasar gaidāms kāds nozīmīgs notikums – izlaidums, kāzas, kristības vai cits saviesīgs pasākums, ko jāapmeklē. Šeit idejas, ko vilkt mugurā

  Lasīt vairāk >>

Arī komunikācijā pa telefonu un e-pastu ir jāievēro etiķete jeb labas uzvedības tikumi un likumi, lai tava komunikācija nebūtu traucējoša, bet atstātu par tevi vislabāko iespaidu un gādātu par veiksmīgu karjeras un biznesa attīstību.

  Lasīt vairāk >>

Piekritīsiet, ideju, kur un kā klāt galdu ir bezgala daudz! Bija patiess prieks pēdējo nedēļu laikā ieraudzīt to, cik radošas šajā jomā esat jūs, mūsu lasītājas. Nu paziņojam uzvarētājas!

  Lasīt vairāk >>
17.10.2011.

Noslēdzies konkurss 'Galdiņ klājies!' un lūk publicējam iesūtītās idejas, kā uzklāt košu un skaistu galdu gan svētkos, gan ikdienā.

  Lasīt vairāk >>
12.10.2011.

Edīte pie galda klāšanas tehnikas piestrādājusi diezgan pamatīgi. Galds, galda piederumi un dekori gadu laika ir perfekti pielasīti viesistabas interjeram. Iesūtīts konkursam 'Galdiņ klājies!'

  Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv