Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Svētdiena,  26. Maijs Vārda dienas Eduards, Edvards, Varis
Vēl raksti par tēmu: diēta
15.03.2017.

Sertificētā uztura speciāliste Olga Ļubina apkopojusi izplatītākās sieviešu kļūdas, kas tiek pieļautas tievējot.

  Lasīt vairāk >>
25.02.2015.

Atceries, ka domājot par gavēni vai atslodzes dienu ievērošanu, organisms ir jāsagatavo gaidāmajām pārmaiņām, pretējā gadījumā tikai pakļausi sevi liekam stresam.

  Lasīt vairāk >>
16.01.2015.

Sievietes salasās dažādus rakstus, apmainās ar pieredzi un pēc tam sāk ieviest izmaiņas savā dzīvē. Sekas mēdz būt dažādas...

  Lasīt vairāk >>
07.07.2014.

Medicīnas doktora viedoklis par slaveno Vidusjūras diētu. Vai tiešām tā ir efektīva? Varbūt tai ir arī savi klupšanas akmeņi?

  Lasīt vairāk >>

Šajā gadā bijām liecinieces milzīgai mērķtiecībai, savstarpējam atbalstam, patiesām sarunām par tievēšanu, par medību ieročiem un par dzīvi kopumā.

  Lasīt vairāk >>

Mēneša laikā zaudēt 7-13 centimetrus viduklī nav joka lieta! Pēc daudzo centimetru nomedīšanas jāpalīdz ādai atgūt elastību un tvirtumu.

  Lasīt vairāk >>

Slaidā vidukļa medībās mēneša laikā nomedīti teju 28 centimetri! Mums, projekta veidotājiem, atliek tikai apbrīnā ieplēst acis un priekā spurgt līdz dalībniecēm!

  Lasīt vairāk >>

Dāmas, vai jūs maz pamanījāt, ka pagājis jau mēnesis, kopš aicinājām iesaistīties mūsu tievēšanas projektā - doties kopīgās slaidā vidukļa medībās!?

  Lasīt vairāk >>

Visu aizvadīto nedēļu aicinājām slaidā vidukļa mednieces pastāstīt par savām attiecībām ar sportošanu. Paldies jums par saviem stāstiem!

  Lasīt vairāk >>
25.03.2014.

Ielūkojāmies pirms 39 gadiem tapušās publikācijās žurnālā ‘Padomju Latvijas Sieviete’. Kas tolaik satrauca sieviešu sirdis un prātus?

  Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv