Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Ceturtdiena,  19. Septembris Vārda dienas Muntis, Verners
Vēl raksti par tēmu: dāvana
09.05.2019.

Tās sievietes, kuras pašas ir mātes godā, sapratīs, ka Māmiņdienas apsveikumi ir ilgi pelnīti - auklējot, mīļojot, audzinot un skolojot. 

  Lasīt vairāk >>

Adventes laiku veltījām pārdomām par laiku, lasot divus šķietami atšķirīgus darbus, kas katrs savā veidā tomēr atklāj attieksmi pret mums doto laiku – Tomasa Hillanna Ēriksena “Mirkļa tirānija” un Sesilijas Ahernas “Dāvana”.

  Lasīt vairāk >>
29.11.2016.

Ko dāvināt? Tā, lai apdāvinātais priecātos un dāvanu patiešām arī lietotu, nevis notēlotu pārsteigumu, pie sevis klusi šķendējoties.

  Lasīt vairāk >>

Šī Deivida Allena grāmata ir motivējošu un iedvesmojošu dzīves gudrību krājums, un reizē arī praktisks ceļvedis dzīves pārvaldības mākslā. 

  Lasīt vairāk >>
30.08.2015.

Tēvu dienā, ko atzīmēsim 13.septembrī, aicinām atrast tos labos vārdus, ko gribi pateikt savam tētim, opim, krusttēvam, savu bērnu tēvam, un tos skaisti „iesaiņot".

  Lasīt vairāk >>
13.12.2013.

Piektdien, 20.decembrī, plkst. 16:00 Fantasy Park Riga sagaidīsim Ziemassvētku vecīti ar dāvanām!

  Lasīt vairāk >>

Konkurss noslēdzies! Piedalies aptaujā - atbildi kādas dāvanas gribētu saņemt un kādas uzdāvināt - un laimēt dāvanu karti no Veselības centra KRIO !

  Lasīt vairāk >>
05.11.2013.

Nav svarīgi, kam dāvana paredzēta, ir skaidrs, ka interneta veikalā 220.lv būs pietiekoši plaša dāvanu izvēle, kā bērniem, tā pieaugušajiem.

  Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv