Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte | Dāvanas | Labo Domu Krūzes | SP veidotājas
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Svētdiena,  30. Aprīlis Vārda dienas Liāna, Lilija
Vēl raksti par tēmu: bērni

Tikai ~ trešdaļā gadījumu, kad laulību šķir pāri, kam ir bērni, vecāki parūpējas par to, lai bērnu tiesības uz uzturlīdzekļiem tiktu nodrošinātas korekti.

  Lasīt vairāk >>

Bieži mēs laimi saistām ar panākumiem. Taču, ko darīt, ja mums ir spoža izglītība un karjera, mīloša ģimene un uzticams draugu loks, bet laimes sajūtas joprojām nav?

  Lasīt vairāk >>

Teju visas Jāņu vakara izdarības un rituāli ir orientēti uz auglības vairošanu, sasaistot dabas un cilvēka auglību kā veselīgas un labklājīgas dzīvesziņas pamatu.

  Lasīt vairāk >>
21.03.2016.

Viena no lietām, kas vecākiem saviem bērniem ir jāiemāca ir zināšanas par naudas izlietošanu. Ko neiemācās Ansītis, Ansim būs iemācīties daudz grūtāk.

  Lasīt vairāk >>
31.08.2014.

Krista aicina vecākus un sabiedrību kopumā būt sociāli atbildīgākiem un izrādīt interesi par to, cik drošā vidē uzturas bērni.

  Lasīt vairāk >>

Visgrūtāk skolas ikdienas ritmā varētu būt atgriezties tieši jaunāko klašu bērniem, jo viņiem vēl nav izstrādājies ikgadējais ritms starp brīvdienu un skolas laika mēnešiem

  Lasīt vairāk >>

Arī pie mums ir ienākušas modernās atkarības, no kurām biežākās ir – atkarība no ātrajām uzkodām, mobilajām ierīcēm, sauļošanās u.c.

  Lasīt vairāk >>

Kurā brīdī sākt bērnam mācīt svešvalodas? Un kā notiek šādas apmācības? Vai mazajam tik agri apgūstot svešvalodu, tā tiešām vēlāk arī labāk padosies?

  Lasīt vairāk >>
09.06.2014.

Sievietes pastāvīgi ir neapmierinātas ar mūsu vīrišķību. Interesanti, ko tad viņas ir iedomājušās?

  Lasīt vairāk >>
02.06.2014.

Atgādināsim, kas ir biežākie bērnu traumu cēloņi un kur vecākiem savas atvases jāuzmana jo īpaši.

  Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv