Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Otrdiena,  12. Novembris Vārda dienas Kaija, Kornēlija
Vēl raksti par tēmu: apzināta ēšana

Jau šajā sestdienā, 25.aprīlī, no plkst. 10.00 līdz plkst. 19.45 Koka Rīga mājvietā norisināsies sešu meistarklašu cikls sešu meistaru vadībā. 

  Lasīt vairāk >>

Daudziem no mums barības uzņemšana ir tik pat strauja un ātra, kā visa pārējā dzīve. Cilvēks pat var palikt apjucis un neapmierināts, kad pienāk ēdienreize, jo tad ir nedaudz jāapstājas.

  Lasīt vairāk >>
30.07.2013.

Lielākā daļa no mums īsti nenovērtē, cik daudz ēdiena atrodas uz mūsu šķīvja. Labā ziņa - tu vari iztikt bez mērīšanas un svēršanas, ja tu ēd ieklausies savos izsalkuma-pilnuma signālos.

  Lasīt vairāk >>
01.07.2013.

Ir noskaidrots, ka tieši laikā no 15:00 pēcpusdienā līdz vēlam vakaram sievietēm ir vislielākās iespējas iekrist stresa apēšanas lamatās.

  Lasīt vairāk >>

Vienīgā Latvijā 360 grādu pieeja dzīvesveidam, kas strādā ar visu personu holistiskā veidā: ar prāta, ķermeņa, sirds un gara komponenti vienlaicīgi!

  Lasīt vairāk >>
27.05.2013.

Tu kļūsti par to, par ko tu domā. Ja tev nav gaidīto notievēšanas rezultātu, praktizē vairāk pozitīvu dialogu, un domā sevi slaidu!

  Lasīt vairāk >>
20.05.2013.

Ko nozīmē apzināta ēšana? Un kā sākot to ieviest savā dzīvē, arī pārējās dzīves jomas sāk kļūt apzinātas?

  Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv