Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Sestdiena,  20. Jūlijs Vārda dienas Ramona, Ritma
Vēl raksti par tēmu: apakšveļa

Vasara ir laiks, kad īpašas rūpes jāvelta ne tikai ādas veselībai un tās pasargāšanai no saules stariem, bet arī intīmās zonas veselībai.

  Lasīt vairāk >>
04.06.2013.

Lai arī cik ļoti tev patiktu kāds no krūšturu piegriezumiem vai dizainiem, ļoti būtiski ir izvēlēties tieši tev piemērotu modeli. Laba apakšveļa ir tā, kuru tu nejūti, nekas nespiež, negrauž, nav saspiests un nekrīt laukā.

  Lasīt vairāk >>
03.06.2013.

Modes dizaineri un apģērbu ražotāji ik dienas rada arvien jaunus krūšturu modeļus, kuru mērķis ir izcelt sievietes dabisko krūšu skaistumu, nomaskēt nepilnības un ļaut viņai brīvi justies jebkurā apģērbā.

  Lasīt vairāk >>
18.10.2011.

„Nostājies pie sava drēbju skapja un centies tajā atrast mazo, smalko francūzieti,” aicina stiliste Barbara Brodele. Sekojot viņas padomiem arī Tu sevī vari atraisīt eleganto sievišķību, kas piemīt francūzietēm.

  Lasīt vairāk >>

Pēdējo gadu laikā arī Latvijas sievietes kļuvušas atraisītākas un sekojot līdzi modei papildina savu guļamistabas dzīvi ar pikantu veļiņu. Tas ir viens no veidiem, kā dažādot savu seksuālo dzīvi.

  Lasīt vairāk >>
11.12.2009.
Lielbritānijā šonedēļ pārdošanā nonācis revolucionārs krūšturis - to var valkāt vairāk kā 100 dažādos veidos.  Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv