Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Sestdiena,  14. Decembris Vārda dienas Auseklis, Gaisma
Vēl raksti par tēmu: TV
27.11.2017.

Kad šķiet, ka sošais televizors savu laiku ir nokalpojis(un varbūt arī īsti vairs neiet līdzi modernajām tehnoloģijām), ir jādomā par jaunas iegādi. Kādi apsvērumi jāpatur prātā, izvēloties jaunu televizoru?

  Lasīt vairāk >>
22.04.2016.

Veselības centrs Medeors pluss piedāvā jaunu procedūru - skulpturējošo vakuuma masāžu B-Flexy.

  Lasīt vairāk >>
26.05.2014.

Jebkurš būtisks ķermeņa svara un centimetru zudums ir pārbaudījums mūsu ādai, kurai jāatgūst stingrība un tvirtums.

  Lasīt vairāk >>

"Ilgstošā laikā tā “savākšanās” vai profesionālisms, kas palīdz tev labi nostrādāt un noslēpt sāpi, atstāj pēdas..nezinu kādas, bet jūtu,ka atstāj".

  Lasīt vairāk >>

Ikvienam ir iespējams izvēlēties, kādā pirtī doties – tvaika, sausā gaisa, infrasarkano staru pirtī, turku, romiešu vai izvēlēties kādu citu ķermeņa karsēšanas veidu.

  Lasīt vairāk >>

Svarīgi tām, kas smēķē! No 5. līdz 29.decembrim "Ģimenes aptiekās" būs iespējams veikt bezmaksas izelpas mērījumus, kuros noteiks tvana gāzes līmeni organismā.

  Lasīt vairāk >>
13.08.2010.

Kamēr Prāts vai instinkts otrā sezona vēl top un uz TV ekrāniem gaidāma oktobra beigās, mums ar nākamo nedēļu tiek piedāvāts vēlreiz noskatīties pirmo daļu, lai atsvaidzinātu atmiņā seriāla notikumus un galveno varoņu dzīves līkločus.

 

  Lasīt vairāk >>
09.02.2010.

Pēdējā laikā arvien biežāk dažādas reklāmas biedē, ka pēc pāris mēnešiem mums tiks atņemta televīzija. Viss, ko mēs redzēsim būs melnas švīkas, un vakaros vien atliks aiz garlaicības sist mušas. Kā pasargāt savu TV kasti no šiem draudiem?

  Lasīt vairāk >>

Grāmatā "Brīnišķīgas receptes" pavārs Elmārs Tannis dalās ar savām iecienītākajām receptēm, kas drukātas uz atsevišķām kartiņām, kas ilustrētas krāšņiem attēliem un papildinātas ar asprātīgiem komentāriem.

  Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv