Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Otrdiena,  17. Septembris Vārda dienas Vaira, Vairis, Vera
Vēl raksti par tēmu: Māmiņdiena
09.05.2019.

Tās sievietes, kuras pašas ir mātes godā, sapratīs, ka Māmiņdienas apsveikumi ir ilgi pelnīti - auklējot, mīļojot, audzinot un skolojot. 

  Lasīt vairāk >>
13.05.2016.

Pagājušajā nedēļā, īsi pirms Mātes dienas, aicinājām Mariju uz Rīgu, lai veltītu viņai iedvesmojošu skaistuma pārvērtību dienu.

  Lasīt vairāk >>

Mātes mīlestība esot kā aplis, kam nav ne sākuma, ne beigu. Tā tikai apļo un apļo, aizvien plašāk un plašāk, skarot ikvienu, kas ir tai pietuvojies.

  Lasīt vairāk >>

Mēs ticam, ka mums apkārt ir daudz mīļu, jauku un gadīgu mammu – pastāsti mums par savējo! Kas zina, iespējams tieši viņai mēs sagādāsim skaistu pārsteigumu!

  Lasīt vairāk >>

Jau nākamsvētdien tiks atzīmēta Mātes diena, kad ikviens no mums var pateikties savai mammai  par to, ka tā mūs laidusi pasaulē, ka tā mūs lolojusi un audzinājusi.

  Lasīt vairāk >>
07.05.2013.

Dāvanu idejas labākajām mammām, krustmātēm, vīra un sievas mātēm, kā arī omītēm mātes dienā, kas ir mīļas, personiskas un nedārgas. 

  Lasīt vairāk >>
12.05.2012.

Iespēja doties uz bezmaksas iepazīšanās nodarbību visām māmiņām.

  Lasīt vairāk >>
07.05.2012.

Šajā svētdienā Māmiņdiena! Apsveic viņu un pasaki paldies par visu labo, kas tev dots!

  Lasīt vairāk >>

Vairākas māmiņas dalās savās sajūtās par to, ko viņām nozīmē būt mammai un kuros brīžos viņas tā patiesi sajūt - „ jā, esmu mamma. 

  Lasīt vairāk >>
05.05.2011.

Svētdien, 8.maijā atzīmēsim vienu no gada sirsnīgākajiem svētkiem- Māmiņdienu. Vai Tu jau esi izdomājusi, kā apsveiksi savu mammu? Nākam talkā ar dažām sirsnīgām idejām!

  Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv