Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte | Dāvanas | Labo Domu Krūzes | SP veidotājas
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Pirmdiena,  23. Jūlijs Vārda dienas Magda, Magone, Mērija
Vēl raksti par tēmu: Līga Elizabete Balode

Šajā nedēļā var urdīt nemiera skudriņas, ka jāsāk kas jauns, nebijis, interesants. Vari tam ļauties, tikai nez vai jaunie sākumi būs ar ilgstošu vērtību. Ja tev piemīt kāds netikums, no kā būtu vērts atbrīvoties, dari to šonedēļ.

  Lasīt vairāk >>

Šajā nedēļā var uzmākties grūtsirdība un pārņemt sajūta, ka dzīvē kaut kas zūd uz neatgriešanos. Neļaujies pesimismam! Nežēlojies un nečīksti. Nevajag dramatizēt dzīves notikumus un pret sevi izturēties pārāk nopietni.

  Lasīt vairāk >>

Pēc iepriekšējās nedēļas nenoteiktības šajā nedēļā gribēsies sākt ko jaunu, bet radikāli jaunas lietas labāk neuzsākt. Tiec galā ar iesāktajiem darbiem.

  Lasīt vairāk >>

Šajā mēnesī vari saņemt pārmetumus par slinkošanu. Ja vien tev nav ieplānots vai jau sācies atvaļinājums, tad, lai tā nenotiktu, palīdzi kolēģiem risināt darba jautājumus, uzņemies papildu pienākumus. 

  Lasīt vairāk >>

Šajā nedēļā var satraukt nenoteiktība. Sajūta, it kā atrastos krustcelēs un īsti nezinātu, uz kuru pusi doties. Neļaujies apjukumam, ar lēmumiem labāk nesteidzies. Neļauj arī sevi ievilkt kādā skandālā vai kolēģu vai draugu attiecību skaidrošanā. 

  Lasīt vairāk >>

Šajā nedēļā neplāno lielus pasākumus, jo savā ceļā vari sastapt šķēršļus. Nav nekādas jēgas lauzties aizvērtās un aizslēgtās durvīs. Pat, ja tu tās izgāzīsi, zaudējums būs lielāks nekā ieguvums. 

  Lasīt vairāk >>

Šajā nedēļā vari cerēt uz labākiem panākumiem, ja savās darbībās un aktivitātēs iesaistīsi tuviniekus, draugus. Nekļūsti neiecietīga un nepieklājīga pret sev tuvajiem cilvēkiem.

  Lasīt vairāk >>

Esi gatava tam, ka plāni var mainīties neatkarīgi no tavām vēlmēm. Var parādīties jauni noteikumi, kam būs jāpielāgojas. Netērē nervus un enerģiju, tiem pretojoties. Vieglāk pieņemt neizbēgamo un pieskaņoties. 

  Lasīt vairāk >>

Šajā nedēļā vari gāzt kalnus, jo darbaspējas divkāršojas. Gaida gan arī tikai darbs, darbs un darbs. Ja nu kaut kas galīgi neizdodas, neskrien ar pieri sienā, bet izej ārpus ierastajiem rāmjiem un atrodi citu pieeju.

  Lasīt vairāk >>

Šajā mēnesī tev nāksies pielāgoties citu domām un uzskatiem. Izmanto to un atļauj sev neuzņemties atbildību par visu, kas notiek un nenotiek. Rīkojies vienīgi tad, ja esi pārliecināta, ka izdosies pabeigt vai paveikt iecerēto. 

  Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv