Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Piektdiena,  6. Decembris Vārda dienas Niklāvs, Nikolajs, Niks
Vēl raksti par tēmu: Inese Millere

Labākais veids ilgtspējīgām un noturīgām pārmaiņām, ir veikt tās lēnām. Piemēram, tā vietā lai krasi mainītu dzīvesveidu, izvēlies tikai vienu paradumu,ko mainīt.

  Lasīt vairāk >>
30.07.2013.

Lielākā daļa no mums īsti nenovērtē, cik daudz ēdiena atrodas uz mūsu šķīvja. Labā ziņa - tu vari iztikt bez mērīšanas un svēršanas, ja tu ēd ieklausies savos izsalkuma-pilnuma signālos.

  Lasīt vairāk >>
18.07.2013.

Bērni piedzimst ar vissvarīgāko prasmi – instinktīvu spēju zināt, cik daudz ēdiena viņu ķermenim ir nepieciešams. Diemžēl vecāki šo spēju bieži 'sabojā'...

  Lasīt vairāk >>
01.07.2013.

Ir noskaidrots, ka tieši laikā no 15:00 pēcpusdienā līdz vēlam vakaram sievietēm ir vislielākās iespējas iekrist stresa apēšanas lamatās.

  Lasīt vairāk >>

Stress ir jebkas, kas mūs izsit no līdzsvara un liek justies slikti. Inese Millere piedāvā meditāciju, kā stresu aizskalot prom!

  Lasīt vairāk >>

Vienīgā Latvijā 360 grādu pieeja dzīvesveidam, kas strādā ar visu personu holistiskā veidā: ar prāta, ķermeņa, sirds un gara komponenti vienlaicīgi!

  Lasīt vairāk >>
27.05.2013.

Tu kļūsti par to, par ko tu domā. Ja tev nav gaidīto notievēšanas rezultātu, praktizē vairāk pozitīvu dialogu, un domā sevi slaidu!

  Lasīt vairāk >>
20.05.2013.

Ko nozīmē apzināta ēšana? Un kā sākot to ieviest savā dzīvē, arī pārējās dzīves jomas sāk kļūt apzinātas?

  Lasīt vairāk >>
09.05.2013.

Man ir patiesi skumji redzot, cik daudz brīnišķīgu un gudru sieviešu vēl joprojām maksā milzu naudas par tējām un pulveriem, kas sola tās atbrīvot no “ziem

  Lasīt vairāk >>
24.04.2013.

Dabas likumi ir tādi, ka, ja tu ēd, kad esi izsalkusi, un beidz, kad esi pilna, tavs organisms atgriežas pie sava dabiskā ķermeņa svara.

  Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv