Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Sestdiena,  17. Augusts Vārda dienas Oļegs, Vineta
Vēl raksti par tēmu: šķiršanās

Tikai ~ trešdaļā gadījumu, kad laulību šķir pāri, kam ir bērni, vecāki parūpējas par to, lai bērnu tiesības uz uzturlīdzekļiem tiktu nodrošinātas korekti.

  Lasīt vairāk >>

Kas ir par pamatu fenomenam vārdā Adele, kura jau otru reizi kā viesulis ielaužas mūzikas pasaulē, visos iedomājamos topos un, protams, fanu pūļu sirdīs?

  Lasīt vairāk >>

Anna lūdz publicēt viņas stāstu, cerot, ka citi vecāki ieklausīsies un sapratīs, cik daudz sāpju nodara bērniem, iesaistot viņus savu attiecību problēmu risināšanā.

  Lasīt vairāk >>

Psihoterapeits Andis Geste uzskata, ka Latvijas sieviešu galvenā problēma, kas traucē būt laimīgām, ir važas, kurās pašas sevi esam sasaistījušas...

  Lasīt vairāk >>

Tikpat grūti, kā izskaidrot, kas ir pati mīlestība, ir grūti saprast, kāpēc tās vairs nav? Šeit ir apkopoti daži no iemesliem tam, kāpēc attiecības beidzas.

  Lasīt vairāk >>

Vecāku šķiršanās ir attiecību pārtraukšanu starp diviem pieaugušajiem, un tas nebūt nenozīmē, ka attiecības tiek izbeigtas ar bērnu.

  Lasīt vairāk >>

Mums šķiet, ka, ja nav izdevusies laulība, nekas – būs jauna! Atgādini sev, ka viss nevar notikt vienā mirklī, jo īpaši attiecībā uz attiecībām.

  Lasīt vairāk >>

Sāpīga šķiršanās pieredze...Taču stāsts ir par to, ka pat vislielākos pārdzīvojumos var izsāpēt un dzīvot tālāk.

  Lasīt vairāk >>
18.02.2011.

Mīlestība nepazīst robežas, tadēļ rodas jauktās laulības - vācietis ar beļģieti, latviete ar zviedru vai francūzi utt. Taču mirklī, kad tālāka kopdzīve vairs nav iespējama, pēc kuras valsts likumiem tad šķirt šādu starptautisku laulību?

  Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv