Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Svētdiena,  26. Maijs Vārda dienas Eduards, Edvards, Varis
Vēl raksti par tēmu: ēšanas paradumi

Sertificētas uztura speciālistes Lienes Sondores vadībā piedāvājam iespēju uzzināt, kā izmantot rudens dabas veltes daudzveidīgi, gatavojot košus, krāsainus un, pats svarīgākais, veselīgus ēdienus! 

  Lasīt vairāk >>

Meklēsim līdzsvaru, lai ar uzturu uzņemtais kaloriju daudzums būtu sabalansējams ar ikdienas fizisko slodzi. Mācīsimies mazināt taukus ēdienu izvēlē un gatavošanā. 

  Lasīt vairāk >>
24.03.2016.

Nav svarīgi, kurā diennakts daļā ēd, bet gan cik daudz ēd – ēšana vakarā nav kaitīga, kaitīga ir pārēšanās,- A.Danilāns.

  Lasīt vairāk >>
22.02.2016.

Ja mēs nemainīsim savu dzīves veidu, kas ietver gan ēšanas paradumus, gan fiziskās aktivitātes, laika gaitā mūsu drēbju izmērs arvien palielināsies.

  Lasīt vairāk >>
28.01.2015.

Uztura speciāliste Liene Sondore atbild uz jautājumiem par to, kā labāk pielāgoties mūsdienu straujajam dzīves ritmam – gatavot mājās vai pirkt jau gatavu ēdienu. 

  Lasīt vairāk >>

Mēneša laikā zaudēt 7-13 centimetrus viduklī nav joka lieta! Pēc daudzo centimetru nomedīšanas jāpalīdz ādai atgūt elastību un tvirtumu.

  Lasīt vairāk >>
08.02.2013.

Lai nodrošinātu daudzveidīgu un uzturvielām bagātu uzturu, ir nepieciešamas 4-5 ēdienreizes. Brokastis, otrās brokastis, pusdienas, launags un vakariņas.

  Lasīt vairāk >>
12.11.2012.

Bieži vien par ēšanas paradumiem sākam domāt tikai tad, kad ķermenis burtiski 'norauj' rokasbremzi un sākas reālas veselības problēmas.

  Lasīt vairāk >>
17.09.2012.

Meklējam atbildes, kā mainīt ēšanas paradumus tā, lai rezultāts būtu paliekošs.

  Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv