Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Sestdiena,  20. Jūlijs Vārda dienas Ramona, Ritma
Vēl raksti par tēmu: ārsts

Vai zināji, ka arī acis ietekmē pavasara iestāšanās? Noderīgas lietas, ko mums pastāstīja acu ārsts.

  Lasīt vairāk >>

Mainoties gadalaikiem un dienām kļūstot tumšākām, daudzi saskaras ar tā dēvēto rudens depresiju. Visbiežāk tā novērojama 18 līdz 30 vecumu sasniegušajiem, turklāt - biežāk sievietēm.

  Lasīt vairāk >>

Mūsu e-pastā iekritusi vēstulīte, kas ļoti iepriecināja. Inga raksta mums paldies, ka atgādinājām- ir jāaiziet pie ginekologa uz pārbaudi! SievietesPasaule.lv jau kopš jūlija noris akcija 'Pastāsti un izglāb citu sieviešu dzīvību'

  Lasīt vairāk >>

Laikā, kad apkārt klaiņo vīrusi, svaigus sīpolus vai lokus ēdienkartē profilakses nolūkos vajadzētu iekļaut kaut katru dienu. Sīpols un viņa "bērni" - loki ir vieni no varenākajiem tautas medicīnas līdzekļiem.

  Lasīt vairāk >>

Jau tagad, atrodoties vai strādājot kādā no ES valstīm, ikviens var saņemt neatliekamo medicīnisko palīdzību, tomēr bieži vien cilvēkam nākas sastapties ar dažādiem birokrātiskiem šķēršļiem.

  Lasīt vairāk >>

Reizi 3 gados ikvienai sievietei vecumā no 25 gadiem Latvijā ir iespējams bez maksas veikt profilaktisko dzemdes kakla vēža izmeklējumu. Līdz šim šo iespēju izmantojusi mazāk kā piektā daļa.

  Lasīt vairāk >>
27.11.2009.

Ja pieķer sevi pie skumjām domām ikreiz, kad ieraugi skaistas krūtis modelēm reklāmās vai kārdinošu apakšveļu veikalu skatlogos... sapurini sevi, iztaisno plecus un izlasi, kā uzlabot krūšu izskatu.

  Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv