Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Sestdiena,  17. Augusts Vārda dienas Oļegs, Vineta
Vēl raksti par tēmu: āboli

Ideja gardai ābolūkau. Pamatrecepte viena, divi izpildījumi.

  Lasīt vairāk >>

Āboli ir neatņemama Latvijas kulinārijas sastāvdaļa. Tieši tāpēc dažādu ābolu plātsmaižu, kūku un citu desertu variācijas ir neskaitāmas. Šeit viena tāda.

  Lasīt vairāk >>

Mūsu lasītāja Zane, sniedzot atsauksmi par regulējama diametra kūku formu no RITO, iesūtījusi vienkāršas, bet gardas ābolu kūkas recepti.

  Lasīt vairāk >>
18.02.2015.

Pagatavo putru īpaši - sviestā un kanēlī apcep ābolus, krēmīgajiem rīsiem pievieno mandeles un vaniļu. Tā būs karaliskā ziemas putra!

  Lasīt vairāk >>
09.11.2014.

Mārtiņos, valsts svētkos, Ziemassvētkos vai Jaungadā. Ar šo recepti vari pārsteigt savu ģimeni vai draugus īpašās kopā sanākšanas reizēs. 

  Lasīt vairāk >>
28.10.2014.
Piedāvājam vienu ellīgi garšīgu auzu pārslu putras versiju!
  Lasīt vairāk >>

Ābolu laikā būtu grēks nepagatavot arī mafinus ar āboliem. Lieliski brīvdienu rīta brokastīm vai brīžiem, kad vienkārši gribas panašķoties. 

  Lasīt vairāk >>

Tas tik lieliski noder rolbiskvītu vai citu biskvīta kūku gatavošanā, lieliski sader ar dažādiem gaļas ēdieniem un, jo īpaši, ar ceptām asins desām!

  Lasīt vairāk >>

Ļoti klasiska un vienkārša rauša recepte, bet ābolu laikā varen noderīga, lai ātri mājās pagatavotu brīnišķīgu gardumu pie tējas tases. 

  Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv