Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte | Dāvanas | Labo Domu Krūzes | SP veidotājas
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Sestdiena,  21. Aprīlis Vārda dienas Anastasija, Marģers
Vēl raksti par tēmu:

Šajā nedēļā laiku apēdīs darbs un ģimene. Ja esi galīgi iestrēgusi, sastādi sarakstu, kā ar to visu pakāpeniski tikt galā. Kad būs apnikuši steidzamie darbi, vari sākt remontēt dzīvokli vai māju. 

  Lasīt vairāk >>

Dažādu valodu tulkojumi uzņēmumiem sniedz iespēju palielināt eksportu, iegūt jaunus sadarbības partnerus, kā arī klientus un pat darbiniekus. Vai tulkojumu cenas ir gana pieņemamas, lai to izvēlētos kā ārpakalpojumu?

  Lasīt vairāk >>

Aizraujošs, interesants romāns vēstulēs, ko, manuprāt, īpašu padara tas, ka tas ir dialogs starp vīrieti un sievieti. Liela nozīme ir tam, ka sievietes vārdā runā reāla sieviete, bet vīrieti pārstāv reāls vīrietis. 

  Lasīt vairāk >>
09.04.2018.

Nauda – visu citu preču vērtības vispārējais ekvivalents. Vismaz mūsdienu pasaulē. Un kur nauda, tur arī jautājumi – kā ar to labāk apieties? 

  Lasīt vairāk >>

Šī varētu būt tāda visai nervoza un saspringta nedēļa. Vēl pēdējās dienas jāsadzīvo ar retrogrādo Merkūru, lai jau nākamo nedēļu sāktu ar Jaunmēnesi un liktu jaunu bildi iekšā.

  Lasīt vairāk >>

Vēlme tikt novērtētam un paaugstinātam amatā mīt katrā sevi cienošā profesionālī, taču paaugstinājuma prasīšana ir ļoti delikāts un, varētu pat teikt, slidens temats – viens lieks vārds, ne līdz galam izteikta doma un viss, par ko esi cīnījies, sagrūst. 

  Lasīt vairāk >>

Šī nedēļa būs īstais laiks tusiņiem, viesībām, sabiedriskiem pasākumiem. Ja prāts nenesas uz pasākumiem, īstais laiks atpūtai kopā ar ģimeni. Var rasties vēlēšanās pašķiesties ar naudu. 

  Lasīt vairāk >>
06.04.2018.

Ieva Sīmane uzmirdzēja pie Latvijas literatūras debesīm visu mīlētāju dienā, izdodot savu pirmo erotisko stāstu krājumu ''Svētlaimes medniece''. Viņas stāsti, kā pati saka, ir romantiskas pasakas pieaugušajiem ar nelielu realitātes piedevu. Un tā tos arī vajag uztvert.

  Lasīt vairāk >>

Mācību centrs Hansa Training piedāvā apmeklēt semināru “Anonimitāte un drošība internetā”, kas notiks 2018. gada 18. maijā no plkst. 18.00 līdz 21.00 mācību centra telpās Kr. Valdemāra 4, Rīgā.

  Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv