Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte | Dāvanas | Labo Domu Krūzes | SP veidotājas
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Pirmdiena,  20. Novembris Vārda dienas Anda, Andīna
Vēl raksti par tēmu:

Šī nedēļa var būt nedaudz haotiska. Visi ierobežojumi tiek atcelti un var būt grūti nosēdēt mājās. Gribēsies izbaudīt visus apkārtējās pasaules labumus, un tādi pavērsies ne mazums. Nepakļaujies impulsīvām vēlmēm, kardināli nekas nav jāmaina.

  Lasīt vairāk >>

Nemīlīgos oktobra vakarus īsinājām lasot Krisa Harisona romānu “Neprātīgi iemīlējies”, kas mums ļāva paceļot pa saulaino Dienviditāliju un sajust, kā tur jūtas tūrists un kā ārzemnieks, kas cenšas iedzīvoties.

  Lasīt vairāk >>

Ceturtā diskusiju cikla "Ar putām uz lūpām" sērijā “Vai visu var piedot?” ar Jāni Skuteli diskutē psihoterapeits-astrologs Andis Geste, politiķis Daniels Pavļuts un TV personība Mārtiņš Kapzems.

  Lasīt vairāk >>

Latviešu valodā izdots Maijas Sepas romāns „MIGRĒNA. Izlaušanās”. Grāmatā izklaidējoši, izglītojoši un iedvesmojoši tiek stāstīts par to, kas gan īsti ir migrēna – nopietna slimība vai tikai kaprīze?

  Lasīt vairāk >>

Nedēļas iesākums būs darbiem piepildīts un aktīvs. Var gadīties, ka būs tik daudz, ko atcerēties, ka kaut kas var ātrumā piemirsties. Nedēļas nogale labvēlīga svētku svinēšanai, varbūt vienīgi ne ar milzu popmu un troksni.

  Lasīt vairāk >>

Nopietna darba nedēļa, kad vari dzirdēt apkārtējos pozitīvi novērtējam tavu darbu, atbildību, praktiskumu. Nepiemērots laiks izklaidei, braucieniem, ceļojumiem. 

  Lasīt vairāk >>

Veselības centrs Vivendi komplektē jaunas sociālo prasmju grupas vecumposmos: 5 līdz 6 un 8 līdz 9 gadiem. Interesenti tiek aicinti uz individuālo izvērtēšanu!

  Lasīt vairāk >>

Apmācību cikls “Kā mazināt sāpes bez medikamentiem” ir paredzēts pieaugušajiem, kuri cieš no biežām sāpēm un nevēlas lietot medikamentus pārmērīgi daudz vai arī zāles nav pietiekoši sāpju remdējošas.

  Lasīt vairāk >>
07.11.2017.

Kā pirms apkures sezonas sākšanās sasildīties daudzdzīvokļu mājā, un kādā situācijā var noderēt naudas aizdevums?

  Lasīt vairāk >>

Nedēļas nogales Pilnmēness ir pārlaists, liekās emocijas būs norimušas un varēs aktīvi darboties tālāk. Tieši par aktīvu darbošanos un attiecību veidošanu ar romantisko partneri un apkārtējiem būs šī nedēļa.

  Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv