Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte | Dāvanas | Labo Domu Krūzes | SP veidotājas
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Piektdiena,  19. Janvāris Vārda dienas Alnis, Andulis
Vēl raksti par tēmu:

Ir divas metodes, kā pagatavot dzērvenes pūdercukurā. Var izmantot olas baltumu vai arī kartupeļu cieti. Šoreiz par to, kā pagatavot dzērvenes pūdercukurā, izmantojot olas baltumu.

  Lasīt vairāk >>

Atzīmējot "Ziedu enerģija" 10 gadu jubileju, februārī ikviens ir aicināts uz bezmaksas semināriem par pasaulē populāro pašpalīdzības metodi – Baha ziedu terapiju.

  Lasīt vairāk >>

Sākām lasīt Marka Leino "Ziemassvētku stāsts" ar lielām cerībām, jo grāmatas anotācija solīja melanholisku, romantisku un cerību pilnu pasaku, taču nedaudz vīlāmies, jo stāsts nebija tik viegls un gaisīgs, kā bijām iedomājušās.

  Lasīt vairāk >>
15.01.2018.

Vai kādreiz esi mēģinājis aprēķināt, cik daudz laika aizņem apģērba un veļas mazgāšana, žāvēšana un gludināšana?

  Lasīt vairāk >>
15.01.2018.

Jo vairāk plānu, jo rūpīgāk jāmeklē līdzsvars starp ienākumiem un tēriņiem, taču plānu īstenošanai var izmantot ne tikai esošos līdzekļus, bet arī ilgtermiņa kredītu.

  Lasīt vairāk >>

Kādam šajā nedēļā varētu rasties sajūta, ka nedēļai ir divas sejas. Nedēļas pirmā puse būs uz viena viļņa ar trešdien gaidāmo Jaunmēnesi, tikmēr nedēļas otrā puse varētu būt piezemētāka un mierīgāka.

  Lasīt vairāk >>

Šajā nedēļā parādies daudz oriģinālu ideju. Būsi padomdevēja un sabiedrības dvēsele. Gaisā un sirdī virmos saulainas noskaņas. Atver sirdi mīlestībai. Ja esi viena, izvēlies iemīlēties. Piemērots laiks arī biznesam un karjerai. 

  Lasīt vairāk >>

Franču rakstnieka Kristofa Onidibio romāns “Ienirt” pilnībā attaisno savu nosaukumu. Šai grāmatai ir nepieciešams laiks, miers un pilnīga ieniršana tekstā. Tā ir grāmata, kuru lasot “jāatslēdz” ārpasaule un ikdiena.

  Lasīt vairāk >>

Apgūsti maģisko fotošopu un iemācies uzlabot bildes, radīt pārsteidzošas apsveikuma kartiņas, veido spilgtas kolāžas vai reklāmas sociālajiem tīkliem, apstrādā produktu bildes, ilustrēt prezentācijas un mājaslapu.

  Lasīt vairāk >>

Pēc notikumiem bagātās aizvadītās nedēļas debesu jumā, šī solās būt mierīgāka. Ja pagājušajā nedēļā vēl liela daļa bija Jaungada svinību jūtīs, tad šajā jau būs daudz jo daudz iespēju darboties, sākt virzīties uz nosprausto mērķu sasniegšanu. 

  Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv