Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Ceturtdiena,  12. Decembris Vārda dienas Iveta, Otīlija
Autors: SievietesPasaule.lv
Pievienots: 05.03.2012.

Mūs padara resnus ne jau tas, ko esam gribējuši apēst un apēdām, bet tas, ko negribējām..

Saglabāt kā mīļāko rakstu
13.03.2014 00:00
Jautrīte,Jums ir tik skaists vārds, lai tas Jūs iedvesmo arī pozitīvāk skatīties uz dzīvi!!! :D
07.03.2012 19:04
šito jāuzskata par reklāmu,katra var visu par tēmu izlasīt,bez jebkādas maksas,un tikko būs pamatīgs stress-tas viss aizmirsīsies,jā varbūt velāk būs nožēla.Katram jādzīvo atbilstoši līdzekļiem,un dietas ,kur salātos ie 10 sastāvdaļas,kuras mājās parasti nav-varbūt vajag arī vienkāršas lietas aprakstīt,nevis kā nenoēst stresu-pie situācijas,ka daudzas sievietes labi,ja vispār var paēst-un labi,ka ne sausu maizi,bet zupu vai kartupeļus,tai skaitā daudzas pensionāres-jo pensijas 140-210 latu ļauj apmaksāt komunālos un nopirkt pašu elementārāko pārtiku.Vairāk lētu un visiem pieejamu recepšu
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv