Vārda dienu svin: Gunta, Ginta, Gunda

Tavas kaites – neatrisinātas emocijas?

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Vai tu tici, ka fiziskās kaites – angīna, muguras sāpes, stīvas locītavas, kuņģa čūla utt. – patiesībā izraisa mūsu emocijas? Ir daudz dziednieku sarakstītu grāmatu, kurās tiek skaidrots, kādēļ fiziskās kaites radušās un kādas emocijas tās izraisījušas.

Luīzes Heijas fizisko problēmu iespējamo emocionālo cēloņu ceļvedis

GALVA
Galva pārstāv mūs. Ja kaut kas nav kārtībā – sāp galva vai uz sejas metas izsitumi utt., tas parasti nozīmē, ka ar mums pašiem kaut kas nav kārtībā

KAKLS
Kakls pārstāv domāšanas elastīgumu. Tā saspringums var norādīt, ka esam stūrgalvīgi attiecībā uz savas situācijas izpratni.

RĪKLE
Rīkle pārstāv spēju izteikties un paust savus uzskatus un vēlmes. Rīkles problēmas parasti nozīmē nespēju izteikties.

ROKAS
Rokas pārstāv spēju apsveikt dzīves piedāvātos piedzīvojumus. Savas vecās emocijas noglabājam elkoņu locītavās. Elkoņi pārstāv spēju mainīt virzienu.

PLAUKSTAS
Plaukstas tur, sagrābj, sažņaudz. Alkatīgas rokas – tās ir bailes no zaudējuma vai no mūžīgas nepietiekamības. Sažņaugtas dūres nevar uzņemt neko jaunu.

MUGURA
Mugura pārstāv atbalsta sistēmu. Muguras augšdaļa ir saistīta ar emocionālā atbalsta trūkumu. Muguras vidusdaļa attiecas uz vainas apziņu. Muguras apakšējā daļa ir saistīta ar materiālo drošību.

KUŅĢIS
Kuņģis sagremo visas jaunās idejas un pieredzēto. Ja parādās problēmas ar kuņģi, tas parasti norāda uz bailēm.

KĀJAS
Kājas mūs dzīvē nes uz priekšu. Kāju problēmas nozīmē bailes doties uz priekšu vai nevēlēšanos doties noteiktā virzienā.

CEĻI
Ceļi ir saistīti ar elastīgumu. Bieži vien, dodoties uz priekšu, mūs pārņem bailes no pakļaušanas, un mēs kļūstam neelastīgi. Tas locītavas padara stīvas. Mēs gan vēlamies doties uz priekšu, bet nevēlamies mainīt ierasto ceļu.

 

Šeit minētie problēmu skaidrojumi ir galvenajās līnijās izklāstīti, detalizētāk par to, ko nozīmē katra slimība – iesnas, nierakmeņi, angīna, plauškarsoņi, artrīts utt. – vari izlasīt šādās grāmatās:

Luīze Heija „Izdziedē sevi pats”

Valērijs Siņeļņikovs „Izproti savu slimību”

Lūle VilmaDebesis cilvēkā jeb Dzīves mācība”

Lūle Vīlma  „Piedodu sev. Saskaņas pilnība”

Dalīties.

Atstāt Ziņu