Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte | Dāvanas | Labo Domu Krūzes | SP veidotājas
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Trešdiena,  19. Decembris Vārda dienas Lelde, Sarmis
Autors: Anita Špoģe
Ilustrācija: customcomedy.net
Pievienots: 10.12.2009.

Anita viesojas divos zīlēšanas salonos.Vienā no tiem zīlnieces stāstītais viņu ļoti pārsteigs, jo zīlniecei izdosies pastāsīt daudz precīzu lietupar viņu.

Saglabāt kā mīļāko rakstu
Aizvien biežāk zīlēšanas salonā ierodoties vīrieši, bet, kā visos laikos, visbiežāk padoms tiek lūgts saistībā ar mīlestību, kā arī lūdz apskatīt, vai nav uzlikts lāsts.
14.02.2018 22:29
Ir viens cilvēks kas pasaka par pagātni tagatni un nākotni. Par ziedojumu. Ja inresē zvaniet no 09;00-22;00 tel.26027503
07.08.2017 01:50
Palasiju komentarus.. jasaka, ka viss tomer ir nosaciti, nevar viennozimigi shaja sfera teikt ko sliktu, jo mes neesam Dievs un dzivojam uz Zemes, tapec varu droshi teikt, ka Ingu-Margaritu man ieteica kads cits cilveks, kurs jau gadiem ir parbaudijis Ingu - Margaritu, un es ari neesmu no tam, kas aplami tices katram un visam, ipashi musu laikos un visam, kas atrodams Internetaa. Man ilgi nesanaca nonakt pie kadas problemas risinajuma (saistits ar dzivokla pardosanu), Inga - Margarita bija tas cilveks, pie kura griezos tad, kad likas, ka viss, ka bus ta bus.. bet mana zinatkarigaa daba bija stipraka, un man nu vajadzeja zinat, ka viss beigsies, un ziniet.. pec 6 menesiem es vareju apgalvot, ka viss, ka vina teica bija sakritis. Es biezhi saku-tadus cilvekus, kas ko redz vai ziilee ir jafiltree, katram cilvekam sava interpretacija, bet te - vards varda sakrita! Gan tas fakts, ka vienam pircejam izticeties nevareja.. gan tam, ka nopirks virietis-uzreiz! Gan visam parejam, ko paspeju pajautat par sim 30 min. Un tas nemaksaja nekadu bargo naudu! Sarunaju pa e-pastu tiksanos skypa un viss.
Nesen griezos vel pec padoma, laiks radis, bet nekadas pasakas nav pateikusi, vienk. to, kam es varu laikus but gatava un gruto bridi "apstradat" ta, lai tas man aiziet garam.
pats cilveks pietam Inga Margarita ir jauka, atbildiga, punktuala, macas, attista sevi! Nu, ja cilveekam ir talants, kapec vina nevar ar to palidzet cilvekiem, tiem, kuri tic augstakiem spekiem!
Neko sliktu nevaru teikt, tikai labu!
14.08.2016 02:42
Nu labaka zilniece ta i ciganoete vini visu pravdu razskazut
14.08.2016 02:40
A ja tak nedumaju bod da pamagajet no kakda ivo nada on netu.....no ja veru v zilesanas patami kak eta vjo pravda umine oze bila takoje... I
15.06.2016 16:31
Te būs kāda ekstrasensa un viņa sievas - zīlnieces stāsts par to, kādā spēkā tad tiek šīs lietas darītas un kā tas ietekmē visu dzīvi gan pašam okultisma piepratējam, gan klientam. http://www.solistv.lv/watch.php?vid=32c4cb680
01.08.2015 12:43
sveiki es velos uzinat lai man izzīlē vai es esmu stavokli?
27.11.2013 19:53
Sveicināti!
Esmu pārliecināta,ka profesionāls cilvēks ar to nodarbojoties,var palīdzēt cilvēkam grūtā brīdī,bet ir tāda Inga-Margarita,kam ir weblapa zilniece.lv, tik bezkaunīgu cilvēku redzu pirmo reizi,un viņa par savām muļķībām ņem bargu naudu,kā minimums 25 ls vai eji uz stundu vai uz pusstundu. Lai viņai veicās, bet cilvēkiem iesaku izzināt pie kā Jūs ejat, jo tāds tikai pietaisa jūsu dvēseli bez sirdsapziņas pārmetumiem,nenesot par to atbildību,neskatoties, ka pašai bērni aug,un šajā dzīvē par visu jāatbild!
Veiksmi visiem!
15.08.2013 18:23
GRIBU UZZINAT KO JAUNU,UN KAS SAGAIDA MAN PRIEKSTDIENAS
08.12.2012 14:53
Ir samera jauns portals www.your-life-studio.com tur ari atbildes interneta,ir ari maksas cats!Strada super,iejutigi un saprotosi cilveki,protams tas diez vai bus pienemams kostruktivas domasanas cilvekiem.Man lidzeja teica loti personigas lietas un precizi!
20.10.2012 23:20
Visiem, kas uzticas Jezum un ari tiem, kuri nav pienemusi Jezu Kristu par savu kungu. Lugsana Dievam un piedosana ir pats svarigakais, kas spej mus aizsargat no siem launajiem pakalpiniem. Vini jau ari ir Dieva radibas, tikai vini to neapzinas. Kad launais saks darboties vinu dzives, atnems veselibu utml., tad vini pieversisies Dievam pasi!
Amen!
15.06.2016 16:29
Amen! Jēzus Kristus ir atbilde !
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv