Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Pirmdiena,  21. Oktobris Vārda dienas Severīns, Urzula
Autors: SievietesPasaule.lv
Pievienots: 13.04.2010.

Ticēt vai neticēt dažādām parunām? Un ko tās vēsta? Kas ar saplīsušu spoguli jādara? Apkopojam parunas un mītus par spoguļiem.

Saglabāt kā mīļāko rakstu 1
Foto- stock.xchng
08.09.2010 16:10
ticējumi ir dažādi ,man spogulis stāv pret ārdurvīm ,esmu pārliecināta ,ka pasargāju savu māju no svešas enerģijas,nesaku labas vai sliktas,bet svešas
13.07.2010 23:15
Manā dzīvē saplīsa spogulis un pēc tam sekoja liela nelaime- negaidot nomira tuvs cilvēks. Par šo sakarību runā jau tālos senčos. Un to novērst nevar,jo spogulis tikai brīdina par to,kas būs .
13.04.2010 11:07
Vairākos dzīvokļos, parasti vecajos, esmu novērojusi, ka spogulis ir novietots tieši pret āra durvīm.
13.04.2010 10:55
Cik esmu lasījusi, pēc fen šui telpu iekārtošanas principiem, ir liela nozīme arī tam, kur stāv spogulis. Ja tas ir pavērsts pret durvīm, tad tas labo enerģiju atstaro un tā mājā nemaz neienāk vai kaut kā tā.
13.04.2010 10:38
cik interesanti!
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv