Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Ceturtdiena,  12. Decembris Vārda dienas Iveta, Otīlija
Autors: Līga Rozentāle
Ilustrācija: 8tracks.com
Pievienots: 07.05.2013.

Diemžēl ikviena no mums ir piedzīvojusi arī "sliktās" dienas, kad šķiet, ka nekas neizdodas, nespējam koncentrēties. Ko darīt? Jāvelk no kabatas laukā...

Saglabāt kā mīļāko rakstu
10.05.2013 07:48
A kur tad sekss?
07.05.2013 18:46
Bilde jau pati par sevi ļoti iedvesmojoša, tā sagribējās laisties uz velosipēda pa laukiem un pļavām! Ahh..atvaļinājums, gaidi mani, drīz jau, drīz...
07.05.2013 10:29
lieliska doma, tūlin'at uztaisīšu arī sev tādu špikerīti! Jo tanī noguruma brīdī jau pat negribas domāt par to, kas iedvesmo :))
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv