Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Trešdiena,  26. Jūnijs Vārda dienas Ausma, Ausmis, Inguna, Inguns
Autors: Līga Rozentāle
Ilustrācija: Istock.com
Pievienots: 03.04.2014.

Nekārtīga māja var liecināt par vēl vienu nelāgu cilvēka īpašību – nepārdomātu rīcību ar saviem finansu līdzkeļiem. Ja bardaks ir mājās, tad bardaks,...

Saglabāt kā mīļāko rakstu 2
19.06.2014 07:31
mūsu steidzīgajā laikmetā reizēm tā gadās-bet ne visu uzreiz mest āŗā-pat ļoti saprotu cilvekus ,kas tā nedara-palietotas drēbes var novalkāt dārza darbos un remontos,šis tas noder dārza mājiņā,tukšās burkas-nākošajā sezonā,pat vecos žurnālos ir labas receptes,krusttēvs uz istabaugšas glabāja bērnu grāmatas,pirmskara ATPūTAS-tagad mazbērni -ar interesi lasa
04.04.2014 10:13
Lasu un nokaunējusies māju ar galvu - mans drēbju skapis ļoti bieži izskatās kā aprakstītais. Arī dators mudž. Labi, ka vismaz virtuve mana smukā zona, par kuru nav jākaunas, jo tur vienmēr +/- kārtība. Un jā - aprīlim man plānā kārtējie lielie vētīšanas un prommešanas darbi. Nevaru sagaidīt! :)
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv