Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Svētdiena,  26. Maijs Vārda dienas Eduards, Edvards, Varis
Autors: SievietesPasaule.lv
Pievienots: 30.11.2011.

Mūsu neizlādētās emocijas nekur nepazūd, tās krājas un krājas līdz sprūk vaļā nepiemērotākajos brīžos, turklāt tās var pārtapt arī par dažādām slimībām. Kas notiek ar...

Saglabāt kā mīļāko rakstu 4
Brīžos, kad emocijas kāpj augšā un kaklā krājas kamols, daudziem no mums ir tendence to norīt un pasarg dievs, galvenais nerādīt savas asaras. Bet ko šāda emociju "aprakšana" jeb norīšana mums nodara?
02.01.2013 10:40
Laimīgu Jauno gadu!:)Es pati tā daru un savām mazmeitiņām iemācīju...kā ar dusmiņām tikt galā...ieiet telpā,kur esi viena.rokas saliekt elkoņos un piespiest pie ķermeņa,pirkstus savilkt dūrē.Kāju pirkstus izplest un pacelt uz augšu,dziļi caur diafragmu ievilkt elpu(caur degunu),sasprindzināt visu ķermeni,tad strauji atlaist roku pirkstus,tai pašā laikā caur muti izpūst elpu,veidojot skaņu -šššš(zobi sakosti),nu,kā kaķis:)....un tā vairākas reizes...un viss kārtībā..manas meitenes runā runā,tad citreiz saka - pag,es tūlīt un aizskrien..tik var dzirdēt,ka šņāc:)un jau saruna turpinās daudz mierīgākā tonī....es varbūt neskaidri uzrakstīju,kā nu mācēju:)...bet palīdz...lai veicas!:)
11.03.2012 12:06
Paldies! Tagad pilnībā izprotu šo paņēmienu! Acīmredzot, man raksturīgās ļoti biežās un nereti stiprās galvassāpes izskaidrojamas ar veselu vezumu uzkrātajām sāpīgajām emocijām!
03.12.2011 11:22
Manuprāt tā ir pieredze, man ir tā pat - jo vecāka palieku, jo mazāk spēj mani kas nokaitināt, Īsti nespēju pat dusmoties uz tiem, kas pāri nodara, kaut kā vienalga, neskar. Nekad neesmu iedomājusies, ka tā ir nelaimju uztveršana kā norma. Jo arī lieli prieki tiek uztverti kā pašsaprotami...
02.12.2011 21:39
Paldies par saturīgo rakstu!
Bet ko darīt situācijā, kad ir notikušas nepatīkamas lietas, bet emociju nav. Pēdējā laikā vairakkārt esmu par to aizdomājusies. Ķibele ķibeles galā, bet es to esmu sākusi jau uztvert kā normu, vai. It kā pati sev jautātu - nu ko? Kas būš tālak? Kas vēl? Piemēram, šodien iebraucot Rīgā no komandējuma, konstatēju, ka man vairs nav maka. Ar visām bankas kartēm, ar tiesībām utt. It kā normāli būtu apraudāties vai kā savādāk izsamist. Bet es nejūtu nekādas emocijas. Nepatīkami, jā, bet emociju nav.
Kāpēc tā un par ko tas varētu liecināt? Kas tas par tādu frustrētu stāvokli?
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv