Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Otrdiena,  12. Novembris Vārda dienas Kaija, Kornēlija
Autors: Līga Rozentāle
Ilustrācija: Danilo Rizzuti, freedigitalphotos.net
Pievienots: 03.02.2014.

“Es jūtos lieliski”, “Es esmu mīlēta” utt. - vai šādu un citu līdzīgu afirmāciju regulāra skaitīšana tiešām var rezultēties kā...

Saglabāt kā mīļāko rakstu
15.11.2015 07:51
Es skaitu JAUNA ! SKAISTA! VESELA!
Un lūgšanās pieminu savas vēlmes. Tas netraucē, īsti nezinu, vai darbojas, bet dienu sāku ar šo pašiedvesmas mantru .
06.02.2014 14:27
Mana pieredze ir gluži cita - visbiežāk notiek un piepildās tas, ko esmu kaut kad (brīžos, kad esmu saskarē ar savu iekšējo es) izteikusi un pēc tam par to aizmirsusi.
Afirmācijas/domas, pie kurām esmu daudz piedomājusi vai nu nepiepildās vai arī piepildās pilnīgi ačgārni. Es tāpēc vairāk laikam ticu domai, ka tad, kad ļaujies un esi saskaņā ar sevi kaut ko ievēlējusies, tas notiek. Kad pārmēru koncentrējies, tad dabū kaut ko ne to...
06.02.2014 12:27
Arī es pirmo reizi par afirmācijām uzzināju no Heijas grāmatām, izmantoju diezgan daudz, bet ir tieši tā kā Inese saka- kamēr viss pārējais nav sakārtots, efekts īslaicīgs un vecās graujošās domas un darbības atkārtojas.
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv