Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Piektdiena,  18. Oktobris Vārda dienas Erlends, Rolanda, Rolands, Ronalds
Autors: SievietesPasaule.lv
Ilustrācija: picjumbo.com, CC - Viktor Hanacek
Pievienots: 08.08.2011.

Darbu ir vesela jūra un nolaižas rokas, neko negribas pat iesākt darīt, jo nezini, no kura gala ķerties klāt. Vai pazīstama situācija? Šeit 13 padomi efektīvai...

Saglabāt kā mīļāko rakstu 2
Laiks, kas pavadīts domājot un plānojot savu laiku, ir vērtīgi pavadīts. Ja tu neatvēli laiku darbu saplānošanai un organizēšanai, tu būtībā ‘ieplāno’ sev neizdošanos un stresu.
15.02.2012 09:16
superīgs raksts, tieši tādiem principiem arī cenšos sekot. Ne vienmēr viss izdodas, bet man ļoti palīdz jaunais plānotājs ”Leader”. Turir visas šīs lietas, par ko ir raksts :)
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv