Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte | Dāvanas | Labo Domu Krūzes | SP veidotājas
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Piektdiena,  25. Maijs Vārda dienas Anššlavs, Junora
Autors: Britu padome, britishcouncil.org
Pievienots: 26.01.2012.

Britu padome piedāvā bez maksas apgūt angļu valodu «LearnEnglish» mājas lapā, kur ikviens...

Saglabāt kā mīļāko rakstu 6
Interneta vide ir viens no demokrātiskākajiem veidiem, kā uzlabot savu angļu valodu, laikā, kad kursi vairs nav tik pieejami. Foto-sheknows.com
27.01.2017 12:14
Valodu kursi bērniem, pieagušajiem, tulkošana un valodu testi. Communication Teachers Group valodu skola apvieno svešvalodu nozares speciālistus ar vairāk kā 10 gadu pieredzi no 10 pasaules valstīm. Noturīgu kvalitāti nodrošina mūsu pieredze, efektivitāti - metode un pasniedzēji - ārvalstnieki, kuri pasniedz savu dzimto valodu. Vairāk informācijas meklējiet uzņēmuma mājas lapā: http://www.ctgroup.lv/lv/par-mums
01.06.2016 18:12
Es ieteiktu https://www.penpaland.com valodu apmaiņas balstītas mājas lapā
Android:http://app.appsgeyser.com/Penpaland
10.09.2015 15:08
man patik
29.07.2015 10:26
Skaists raksts. Jus varat ari izmēģināt http://angluABC.lv. Es domāju, ka tā ir labākā vieta, Kur jus varat patstāvīgi apgūt norvēģu valodu! Datubāze atradīsiet rūpīgi izvēlēti mācību vingrinājumus, Kas uzlabos jūsu runāšana, klausīšanās, rakstīšanas ano lasīšanas sniedzot ziņas. Izmēģiniet to bez maksas!
20.12.2014 09:04
Iesaku arī http://www.typingstudy.com - iemācīsies arī rakstīt angliski :) nu latviski tur arī var mācīties :))
12.08.2014 20:27
gribu iemacities anglu valodu
16.06.2013 17:09
kads no jums var man ieteikt vel kadu majas lapu kur var macities valodas.
man tagad tas ir loti nepieciesams.
man ir 18 gadi.
es stradajos pa spaniju.
tapec man vajaga apgut tris valodas.
ludzu palidziet man paldies jau ieprieks.
ja kads kadu majas labu zin sutiet man uz e pastu
sanital16@inbox.lv
11.04.2013 15:09
Priekš angļu valodas apgūšanas internetā ļoti laba ir arī www.swisslanguages.com
Tur tās nodarbības ir no latviešu uz angļu valodu. Es angļu val. sāku mācīties no 0 un ļoti ātri visu kursu apguvu.
19.02.2012 10:39
Tur vairāk neļāva rakstīt, tāpēc pabeigšu šeit - visam klāt ir arī spēles elements. Katram lietotājam ir tāds kā valodu dārziņš un ar par uzdevumiem tev tiek krāti punkti un nozīmītes un tavs dārziņš aug lielāks un smukāks :D

Ceru, ka gana labi izskaidroju. Zinu kā tas ir, kad gribas un saproti, ka vajag mācīties, bet nauda kursiem nav. Pašam no kādām gramatikas grāmatām ņemties vai iekalt vārdus no galvas, nu tas nav tās. Tāpēc arī tik plaši rakstīju. Jo man būtu gribējies, lai kāds visu izskaidro :)
P.S. ir arī ēnu puse. Pirmkārt, tas aizrauj, var kļūt atkarīgs :D Un otrkārt, man radies iespaids, ka tur vīriešu no austrumiem ganās, kuri meklē meitenes. bet nu katrs pats var izvēlēties pieņemt kāda piedāvājumu virtuāli parunāties vai nē.
19.02.2012 10:33
Man ļoti patīk - www.busuu.com Tajā var mācīties visādas valodas par brīvu. Es mācos angļu. Saitā ir arī iespējams izmantot papildus fīčas par maksu, bet ļoti labi var iztikt bez tām. Ierobežojums gan ir tāds, ka interfeisa valodu izvēle nav tik liela. Tā kā man nav aizspriedumu un labā līmenī saprotu krievu valodu, tad es izmantoju to.
Manuprāt, pati sistēma ir super izdomāta - princips, ka ir vairāki līmeņi, tu pats vari izvēlēties ar kuru sākt.
Katrs līmenis dalās ļoti daudzās nodarbībās par konkrētām tēmām. Katra nodarbība sastāv no jauno vārdiņu apgūšanas - ilustrējoša foto, vārda izrunu dzird un apakšā ir vēl teikums ar šo vārdu ( par maksu var dzirdēt arī tā izrunu). Tā kā izmantoju krievu valodu, tad apakšā visam angliskajam ir tulkojums krieviski. Katrā nodarbībā parasti ap 20-30 vārdi vai vārdu savienojumi. Izej jaunos vārdiņus, tad seko nākamais uzdevums - dialogs. Jāizlasa un jāizvēlas pareizā atbilde uz 3 jautājumiem. Tad rakstāmā daļa - par konkrēto tēmu tev tiek dots uzdevums uzrakstīt pāris vārdus/ teikumus. Tos sistēma piedāvā nosūtīt citiem lietotājiem, kuri izlabo tavu gramatiku. ( Kā arī tev piedāvā labot tajā valodā, kuru tu labi pārvaldi ) Tad ir īsais čats - parunāšanās ar cilvēku, kurš labā līmenī runā tavā valodā. Es šo daļu parasti izlaižu, pati nerakstu citiem, jo kaunos, bet parunājos, kad kāds mani aicina sarunāties :D Nu un nodarbības beigās ir pārbaudes darbs, kurš sastāv no vairākām nosacītām daļām - piemēram, tu redzi anglisko vārdu un tev jāizvēlas, kurš no 3 vārdiem tulkojumā un ar redzamām bildēm atbilst , tad tu neredzi anglisko vārdu tikai dzird - atkal jāizvēlas, tad - redzi un dzirdi vārdu angliski, bet neredzi bildes. Un arī pretēji, ka dots tulkojums un jāizvēlas pareizais angļu valodā. Tad vēl, ka pareizi jāuzraksta vārds/teikums. Vārdu sakot, gana aizraujoši un interesanti. Ir draugu kopas pa tēmām/valodām. Tā ir laba iesēja sazināties ar cilvēkiem, lasīt svešvalodā. Gramatiku tur skaidro.
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv