Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Ceturtdiena,  23. Janvāris Vārda dienas Grieta, Strauta
Autors: SievietesPasaule.lv
Pievienots: 11.02.2010.

Patlaban darbs ir teju svēta lieta un tie, kam tas ir, par visām varītēm cenšas pie tā turēties. Tomēr ir mokoši, ja šādā situācijā no vadītāja puses...

Saglabāt kā mīļāko rakstu
18.05.2015 15:58
„Lai varētu darba devēju saukt pie atbildības par diskrimināciju (psiholoģisko teroru, bosingu) ir jābūt precīziem un nepārprotamiem pierādījumiem," - UN kaa to izdariit, KAS slepjas zem NEPARPROTAMI pieradijumi?
18.05.2015 16:15
Varētu būt jebkas, kas šķiet nepieņemams un ārpus normālā, pieņemtā. Bet laikam jau viss atkarīgs no tā, cik spēcīgs advokāts...
03.06.2014 20:06
Ja, jūs varat sūdzēties Darba inspekcijai un var būt darba devēja rīcību atdzīs par psiholoģisko teroru, bosingu , bet tas viss ir bezjēdzīgs. Viņi jums nepalīdzēs. Jūs tikai laiku zaudēsiet! Ja gribat tikt pie taisnības - viens ceļš - uz tiesu. Tā ir mūsu "demokrātija". Citu iestāžu, kura aizstāvētu parasto cilvēku intereses nav. Kooperatīvā "Staburags" pret visiem, kuru viedoklis nesakrīt ar priekšsēdētāja Ilmāra Zāģera viedokļa tūlīt sajutis "bosingu" un nav svarīgi, esi tu darba ņēmējs vai valdes loceklis. Bosings bū tā vai tā!
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv