Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Svētdiena,  26. Maijs Vārda dienas Eduards, Edvards, Varis
Iepriekšējā Nākošā
Autors: SievietesPasaule.lv
Pievienots: 13.09.2010.

Mēdz teikt, ka labs CV - tie, iespējams, ir ap 30% panākumu, taču slikts CV - tie ir 100% izgāšanās. Ieteikumi, kā radīt CV, kas ieinteresē darba devēju.

Saglabāt kā mīļāko rakstu 2
Iedomājies- desmitiem, pat simtiem līdzīgu, pēc izskata pat vienādu CV. Tev jāpadara savs CV īpašs, lai tas izceltos un tiktu pamanīts. Izveido savam CV dizainu! Foto- flickr.com
14.09.2010 09:15
Hm, vispār baigi labā ideja. Kāpēc man pašai neiešāvās prātā!? Darbojos radošā jomā, nesen vēl meklēju darbu, šāds CV būtu bijis kā reiz punkts uz i.
13.09.2010 19:57
Bildēs redzamie CV tiešām ļoti smuki izskatās. Tie noteikti ir pamanāmi uz pārējo melni burtoto CV kalnu fona. Lai gan man kā darba devējam tas liktu divreiz uzmanīgāk izvērtēt CV iekļauto informāciju, jo, man kā aizdomīgai personai, sāktu šķist, ka grib tikai ar skaistām lietām acis aizmālēt :) Bet kopumā vispār forša doma, it kā ļoti standartizētu lietu padarīt, personisku.
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv