Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Piektdiena,  6. Decembris Vārda dienas Niklāvs, Nikolajs, Niks
Autors: Līga Āboma, speciāli SievietesPasaule.lv
Pievienots: 13.12.2011.

Uz darbu iet ar sakostiem zobiem vai pat tikt atlaistai - intrigu savērptie tīkli spēj atstāt negatīvu ietekmi. Lūdzām psiholoģi Unu Kraukli sniegt savus padomus, kā...

Saglabāt kā mīļāko rakstu
Jāpatur prātā, ka pamatā cilvēki darba vidē ir pulcējušies, lai paveiktu kādu kopēju mērķi, nevis, lai patiktu viens otram. Protams, jebkuri darbi veiksies labāk, ja kolektīvā valdīs saskaņa un draudzīga atmosfēra. Bet, ja tas tā nav, tad situāciju var glābt lietišķa un profesionāla attieksme vienam pret otru. Foto- womenshappiness.com
13.12.2011 18:51
"- Neaizej no darba, kamēr neesi sameklējis citu." kādreiz šim piekritu, bet, kad pati nokļuvu tādā situācijā, savu viedokli mainīju. Man bija boss, kas bija garastāvokļa cilvēks, kad viņam bija labs garastāvoklis, tad visiem bija labi, varēji negaidīti saņemt algas paaugstinājumu un kopumā alga bija visai laba. Bet šie mirkļi pēdējo mēnešu laikā bija tik reti, ka 90% bija sliktais garastāvoklis, kas nozīmēja, ka neviens neko nedara gana labi. Es vienā brīdī biju tā noterorizēta un nomanipulēta, ka man bija temperatūra 39C un histērija, ka negribu iet uz darbu. Tad, kad tomēr biju aizvilkusies uz darbu, jo dedlains brēca, es biju vienkārši novesta tik tālu, ka pateicu, ko domāju par viņu. Pieklājīgi, bet patiesi. Viņš teica - leave (ārzemnieks) un es to uztvēru kā atlaišanu, pēc kā klusībā ilgojos jau kādu laiku, jo pati baidījos pielikt punktu. Es teicu - OK, un atstāju kolēģim biroja atslēgas. Pēc tam izrādījās, ka es nemaz nebiju atlaista, bet to sajūtu, kad izgāju no viņa kabineta un darba vietas izteikt vārdos nespēju. Es jutos tik brīva, laimīga, lidojoša. Un pateicoties šim solim, šobrīd esmu pati nodibinājusi uzņēmumu.
Tur man jāpateicas arī Elīnai no Labo Domu Pieturas, jo tieši viņa mani sagatavoja šai sarunai tā, lai es sevi nepazemotu un justos lepna to izdarījusi, paldies!
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv