Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Svētdiena,  18. Augusts Vārda dienas Elena, Ellena, Helēna, Liena, Liene
Autors: Iveta Freimane, personalavadiba.1w.lv
Pievienots: 15.04.2010.

Ja esi darba meklētāja, tev noderēs speciālistes ieteikumi, kā darba intervijā psiholoģiski justies drošāk, kā uzvesties, kā iepriekš tai sagatavoties,...

Saglabāt kā mīļāko rakstu
Foto- eiu.edu
22.09.2010 06:52
Miksrokredītu krustmātes tālākie plāni sieviešu izglītošanā un uzņēmējdarbības attīstībā - http://youtu.be/p2-ZFbLtum0 [video]
13.07.2010 15:57
Darba devēji ļoti bieži jau izskatot CV smejās par citu cilvēku interesēm, hobijiem, kā arī ļoti šķiro, kādu augstskolu cilvēks ir beidzis. No savas pieredzes varu teikt, ka, piemēram, advokātu birojā tika atlasīti pretendenti, kas beiguši LU Juridisko fakultāti, pārējie tika atzīti par nederīgiem, pat neizlasot pārējo informāciju CV.
01.07.2010 13:43
Sūtu CV bet mani neviens negrib pieņemt :(
16.04.2010 08:20
Pirmkārt, vai esat ar kādu pārrunājusi Jūsu CV (vai tas ir pietiekoši efektīvs), otrkārt, vai Jūsu prasības ir adekvātas šodienas darba tirgum, treškārt - jau minēju, ka intervija pat tad, kad bija daudz vakanču - bija daļēji veiksmes lieta, bet uz šodienu, kad darba piedāvājumu ir daudz mazāk, protams iespējas sarūk. Mēģiniet vēl un vēl. Es zinu, ka ir cilvēki, kas arī uz šodienu atrod darbu, pazeminot savu latiņu, un diemžēl uz šodienu, bez tā nevar iztikt. Ja vēlaties iegūt vairāk informācijas, apmeklējiet mūsu semināru - tiem, kas vēlas mainīt darbu. Patiesībā šis laiks ir Jūsu iespēju laiks, izdarīt tās visas citas lietiņas, kurām iepriekš nebija laika....palasīt, pastaigāties gar jūru, pasportot, paanalizēt savu dzīvi un krāt spēkus jauniem izaicinājumiem, arī darbam, kurš noteikti agrāk vai vēlāk atradīsies.
15.04.2010 21:59
Bet ko lai dara tie, kas izsūtījuši jau ne tikai vairākus desmitus, bet pat simtus cv, bet nekā. Nav nevienu pārrunu?
15.04.2010 15:02
Par to klaunu tā sasmējos. Lai gan pati negribētu nonākt situācijā, kad potenciāla darba devēja priekšā tev jākļūst bez maz par cirka mākslinieku. Un tikai nesakiet, ka viņi pēc tam par dažādām neveiklībām nepasmejas savā starpā!!!
15.04.2010 13:41
Tad jau var secināt, ka tāds Darba devējs atļausies šādu rīcību arī ikdienas darba attiecībās, kur pienākumi būs ārpus amata robežām.
Es padomātu, vai piekrist šādam darbam! Vai arī pajautātu: "Kur es Jūsuprāt šo prasmi varētu izmantot savā darbā"?, vai "kuros pienākumos būs nepieciešams izmantot šādu prasmi?"
15.04.2010 13:17
Šeit jau tās situācijas un jautājumi/uzdevumi tādi normāli, bet esmu dzirdējusi par tādām pārrunām, kur cilvēkam pēc tam tiešām jāsāk domāt, vai viņš bija pierakstījies uz klauna darbu vai tomēr uz menedžera vietu! Nesen arī pa TV bija sižets, kur traktorista darba veicējam pārrunās uzlika rēķināt augstākās matemātikas rēbusus... Un kur šeit loģika. Pēc tādām pārrunām cilvēkam, kurš varbūt jau ilgāku laiku nesekmīgi meklē darbu, vispār var zust jebkāda motivācija un gribēšana pieteikties uz pārrunām!
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv