Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Ceturtdiena,  27. Jūnijs Vārda dienas Malvis, Malvīne
Autors: Līga Āboma, speciāli SievietesPasaule.lv
Ilustrācija: gettyimages.com
Pievienots: 13.12.2011.

Vai tev ir nācies sastapties ar intrigām darba vietā? SievietesPasaule.lv uzklausīja vairāku sieviešu šokējošos stāstus no viņu darba ikdienas dzīves.

Saglabāt kā mīļāko rakstu
14.12.2011 11:22
Tpu-tpu-tpu, līdzšinējās darba gaitās ar šādām lietām pašai personiski nav nācies sastapties. Bet varu iedomāties, ka sajūtas nav no patīkamajām, ja tiec ierauts tādā vāveres ritenī!
14.12.2011 10:43
Ina, tēmas turpinājums - psiholoģes komentārs par šīm situācijām un ieteikumi lasāmi šeit: http://www.sievietespasaule.lv/ka_tikt_gala_ar_intrigam
14.12.2011 08:31
Jā, šeit ir pastāstīts par dažādām situācijām, bet man šķiet, ka būtu vērts šo tēmu paturpināt. Kā rīkoties - palikt maliņā, iekļauties kolektīvā, lai zinātu, kas īsti notiek vai vēl kā citādi?
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv